29.05.2013. 09:34

Rafaela Nadala aizraušanās un simpātijas pret pokeru aug ar katru dienu. Tā pirms vairākām dienām slavenais spāņu tenisists uzaicināja 200 spēlētājus uz improvizētu pokera turnīru, kuru viņš patstāvīgi noorganizēja Paris Tennis klubā.

Jāsaka gan ka šis turnīrs nenoritēja kā ierasts, jo Nadāls spēlētājus uzaicināja klātienē un ar nosacījumu, ka turnīrā piedalīties var tikai, izmantojot PokerStars mobilā risinājuma platformu. Rafaels Nadāls spēlēja turnīru uz sava iPad.

Diemžēl par nelaimi spāņu tenisistam, kas pieradis uzvarēt, šoreiz neveicās un no turnīra viņš izkrita pusceļā, kad viņa KQ neizturēja pretinieka J6, kad abi vēl pirms flopa gāja uz visu banku.

Par turnīra uzvarētāju kļuva spēlētājs ar niku “Kinkin.a.60”, kurš par uzvaru turnīrā saņēma pokera žetonu komplektu, kuru parakstījis bija Rafaels Nadāls.

Vairāk par Rafaela Nadāla organizēto pokera turnīru varat izlasīt PokerStars Bloga mājas lapā.

Patīk saņemt balvas un piedalīties konkursos? Nāc un kļūsti par Pokerstars.net Facebook lapas fanu - http://www.facebook.com/pokerstarsNET! Spied LIKE un piedalies konkursos un akcijās

Redaktora piezīme: Vai zināji, ka Pokerstars Latvija ir arī savs Twitter profils? Pievienojies mums jau šodien un lasi mūsu rakstus pirmais!

Esi reģistrējies Facebook? Nāc un kļūsti par lapas Pokers Latvijā fanu. Spied LIKE un seko pokera aktualitātēm savā Facebook profilā!Mona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties