22.09.2014. 18:00
Polijas dāmu tenisa līdere Agņeška Radavņska pirmdien cieta otro neveiksmi pēc kārtas, Uhaņas WTA "Premier 5" turnīra 2. kārtā izlaižot uzvaru pret Karolīnu Garsiju – 6:3, 6:7(4), 6:7(7). Turnīrs ar neveiksmi pirmajā mačā beidzās arī vakar Tokijā uzvarējušajai Anai Ivanovičai, kura Ķīnā izstājās kājas savainojuma dēļ.

Agņeška Radvaņska ar Karolīnu Garsiju iepriekš bija tikusies vienreiz, viņu maijā Madridē pārspējot ar 6:4, 4:6, 6:4. Šoreiz trīs setu mačā polietei uzvarēt neizdevās, lai gan iespēju netrūka. Aga 3. setā bija vadībā ar 4:2, bet vēlāk pie rezultāta 6:5 nespēja izservēt maču, drīzumā zaudējot taibreikā.

Agresīvais teniss atalgoja Garsiju, kura uzvarēja, neskatoties uz 57 nepiespiestajām kļūdām. Tīri uzvarēto izspēļu viņai bija vairāk (66), tas palīdzēja otro dienu pēc kārtas gūt uzvaru pār rangā augstāk esošo tenisisti. Garsija arī vakar trīs setos un ar taibreiku pēdējā setā apspēlēja Venusu Viljamsu. Svētdien uzvara nāca daudz grūtāk, jo Garsija pēdējā setā bija iedzinējos ar 2:5, bez tam Venusai bija arī mačbumba.

Radvaņskai trešais neveiksmīgais turnīrs pēc kārtas. Pagājušajā nedēļā viņa Seulā ceturtdaļfinālā zaudēja Varvarai Lepčenko, bet pirms tam fiasko "US Open" 2. kārtā. Radvaņska pašreiz sezonas kopvērtējumā ieņem 4. vietu un spēlēšanu Singapūrā varēja nodrošināt jau šonedēļ, tiekot līdz finālam. Uhaņas turnīra čempione iegūs 900 punktus, fināliste saņems 585, bet tās divas, kuras zaudēs pusfinālā, tiks pie 350 punktiem. Top 8 izsētās tenisistes jauno turnīru sāk no 2. kārtas.

Kājas savainojuma dēļ 1. kārtas maču nepabeidza vakar Tokijā uzvarējusī Ana Ivanoviča, kura izstājās pret Anastasiju Pavļučenkovu (5:7, 5:6). Spēlēšana otro dienu pēc kārtas citā valstī uzvarēt neliedza vakar Seulas titulu izcīnījušajai Karolīnai Pliškovai, kura divos setos tika galā ar Samantu Stousuru – 6:4, 6:4. Sema zaudējusi četrus no pēdējiem pieciem mačiem.

Nākamajā nedēļā Pekinā tāda situācija kā ar Ivanoviču un Pliškovu neatkārtosies, jo visas šonedēļ līdz pusfināliem tikušās tenisistes būs brīvas no Pekinas turnīra 1. kārtas.