03.07.2012. 12:31
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas CSKA uzbrucējs Aleksandrs Radulovs tribīnēs cer atgriezt līdzjutējus. Viņš uzskata, ka šosezon skatītāju rindas kļūs pilnākas, to panākot ar spēli laukumā.

«Ja mēs spēlēsim labi, tad līdzjutēji atgriezīsies tribīnēs,» pārliecināts ir 25 gadus vecais Radulovs. «Atceraties manus vārdus.»

«Es darīšu visu, lai komanda izcīnītu pēc iespējas vairāk uzvaru. Palīdzēšu partneriem. Esmu pārliecināts, ka jaunajā sezonā mums būs labs kolektīvs un mēs cīnīsimies par visaugstākajām vietām. Tajā skaitā par Gagarina kausu.» izdevumā «Sovetskij Sport» citēts CSKA jaunieguvums.

Reklāma TVNET jau ziņoja, ka pirmdien talantīgais Krievijas uzbrucējs parakstījis četru gadu līgumu ar Latvijas centra uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas CSKA komandu.

Pagājušajā sezonā Radulovs KHL čempionātā, pārstāvot Ufas «Salavat Julajev», piedalījās 56 spēlēs, izceļoties ar 25 vārtu guvumiem un 44 rezultatīvām piespēlēm. 

Pēc tam viņš nolēma doties uz Nacionālo hokejā līgu (NHL), kur pārstāvēja Nešvilas «Predators». NHL kluba rindās Radulovs kopumā aizvadīja 17 spēles, kurās guva četrus vārtus un izdarīja deviņas piespēles partneriem.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties