21.12.2013. 01:17
Konstantīna Jerjomenko piemiņas turnīra otrā posma otrajā spēlē Latvijas komanda RABA demonstrēja labu sniegumu pret Čehijas "Balticflora", tomēr neprata noturēt divu vārtu pārsvaru, piekāpjoties ar 4:5.

Vakar RABA bez jebkādiem variantiem ar 2:17 zaudēja "Tyumen", toties piektdien laukumā jau bija vērojama cita komanda. Neskatoties uz komandas līdera Tjago Kubika prombūtni, RABA godam nocīnījās ar spēcīgo čehu klubu. Jau no spēles pirmajām minūtēm rīdzinieki aktīvi darbojās aizsardzībā, tādā veidā neļaujot viesiem izcelties. Pāris reizes bīstami pa vārtiem uzsita Maksims Seņs un Dmitrijs Kuzmins, tomēr pēc pirmā puslaika bija nepatīkamais 0:2.

Otrā puslaika sākums šokēja Daugavpils publiku un arī mūsu komandas pretiniekus. Īsā laikā Luiss Baptista izcēlās divas reizes, panākot neizšķirtu. Tam sekoja Jevgeņija Hercberga un Igora Lapkovska vārtu guvumi un jau 4:2! Diemžēl "Balticflora" spēja pārņemt iniciatīvu un ar katru minūti arvien vairāk un vairāk piespieda mūsu komandu pie tās vārtiem. Lai arī ilgstoši pretinieku spiediens tika izturēts, nepilnas minūtes laikā Jāņa Skabārža vārti krita divreiz. Vēlāk sekojošā neuzmanība laukuma vidusdaļā maksāja vēl dārgāk un jau 4:5.

Pēdējās minūtēs RABA izmisīgi centās ko glābt, taču bez panākumiem. Labā spēlē piedzīvots zaudējums. B apakšgrupas līderu spēlē "Kairat" ļoti skaistā mačā nospēlēja neizšķirti ar "Tyumen". RABA dalību šajā turnīrā noslēgs svētdien ar spēli pret UEFA kausa ieguvējiem "Kairat".