17.04.2014. 10:19

Sērijā līdz trim uzvarām latvietes klubs piedzīvoja zaudējumu ar 1-3.

Putniņa šoreiz laukumā pavadīja 23 minūtes, kuru laikā guva vien divus punktus, realizējot vienu no trim divpunktu metieniem. Latviete iekrāja arī divas atlēkušās bumbas, vienu bloķētu metienu, vienu izprovocētu piezīmi un divus efektivitātes koeficienta punktus.

Mājinieču rindās laukumā devās vien septiņas spēlētājas, bet Putniņa tika pie sliktākā efektivitātes koeficienta.

Pirms tam ceturtdaļfināla sērijās līdz divām uzvarām «Acqua&Sapone» ar 2-1 pārspēja Parmas «Lavezzini» vienību, bet latvietes Laumas Reķes pārstāvētā Spēcijas «Carispezia» komanda ar 0-2 zaudēja «Passalacqua» basketbolistēm.

Kā zināms, regulāro sezonu «Acqua&Sapone» komanda ar 14 uzvarām 20 spēlēs noslēdza augstajā trešajā vietā, bet «Carispezia» ar deviņiem panākumiem 20 cīņās ieņēma septīto pozīciju.