21.01.2017. 18:16

“USK Praha” (17-0, #1) izbraukuma spēlē sagrāva “Slovanka MB” (3-15, #10) ar 67 punktu pārsvaru – 108:41 (26:12, 30:10, 24:7, 28:12). Līdz regulārās sezonas noslēgumam 4. martā palikušas četras kārtas, tiesa, Prāgai vēl jaaizvada pārceltā spēle viesos pret “KP Brno”.

Anete Šteinberga 22:43 minūtēs guva 21 punktu (2p 7/8, 3p 1/2, 1p 4/7), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarōja vienu piespēli, pārķēra vienu bumbu, saņēma trīs personiskās piezīmes, izprovocēja piecus pārkāpumus un nopelnīja labāko lietderības koeficientu 28.

“Udominate Basket” (17-0, #1) savā laukumā uzvarēja “Mark Basket” (8-7, #4) ar 87:69 (25:16, 26:9, 11:21, 25:23). Mājinieces pirmajā puslaikā ieguva 26 punktu pārsvaru – 51:25, bet nākamajās divdesmit minūtēs samazināja koncentrēšanos aizsardzībā.

Zenta Meļņika 16:09 minūtēs sameta 12 punktus (2p 5/7, 1p 2/3), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja trīs piespēles, trīs reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, bloķēja divus metienus, saņēma trīs personiskās piezīmes, ieguva +/- rādītāju 18 un nopelnīja lietderības koeficientu 19.

Līdz otrā apļa beigām palikusi viena spēle – 28. janvārī izbraukumā pret Estešundu. Trešais aplis tiks izspēlēts no 1. februāra līdz 15. martam.

“Istanbul Universitesi” (7-7, #6) izbraukumā Adanā – pilsētā, kuru no Sīrijas karā daļēji iznīcinātās Alepo gaisa līnijā šķir tikai 180 kilometri – uzvarēja “Adana Aski” (6-8, #8) ar 82:75 (21:16, 21:21, 26:18, 14:20).

Adanas leģionāres – Eliša Klārka, Edita Sujanova, Aleksandrija Bentlija un Eiverija Vorlija – četratā sameta 62 punktus, kamēr ciemiņu kvartets izcēlās ar 66 punktiem. Pirms pēdējām desmit minūtēm viešņām bija 13 punktu pārsvars – 68:55.

Aija Putniņa spēlēja no zvana līdz zvanam – 40 minūtes. Centra spēlētāja guva 20 punktus (2p 8/15, 3p 0/1, 1p 4/6), izcīnīja deviņas bumbas zem groziem, izdarīja vienu piespēli, divas reizes kļūdījās, pārķēra trīs bumbas, bloķēja trīs metienus un saņēma vienu personisko piezīmi.

Stambulas “Galatasaray” (11-3, #2) viesojās Adanas kaimiņpilsētā Mersinā un pārspēja “MBK Doguš Hastanesi” vienību (4-10, #11) ar 76:66 (21:16, 22:20, 15:12, 18:18). Pretinieču ārzemnieces – Mišela Snova, Oļesja Malašenko, Noemī Majombo un D`Andra Moss – tika pie 60 punktiem, viešņu leģions – pie 44 punktiem.

Kristīne Vītola 10:05 minūtēs guva divus punktus (3p 0/1, 1p 2/2), izdarīja divas piespēles, vienu reizi kļūdījās, pārķēra divas bumbas un saņēma piecas personiskās piezīmes.

Izmantotie resursi:ČBF - Česká Basketbalová FederaceSvenska BasketbollförbundetTBF

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga