06.02.2015. 18:40
Latvijas šorttrekisti Roberto Puķītis un Roberts Zvejnieks šodien neveiksmīgi startēja Pasaules kausa posmā Vācijas pilsētā Drēzdenē, tādēļ sestdien viņiem būs jāpiedalās gandarījuma kārtā.

Roberto Puķītis 1500 metru sacensībās spēja pārvarēt priekšsacīkšu kārtu, taču jau nākamajā slidojumā ieņēma trešo vietu, tādējādi nespējot kvalificēties pusfinālam. Par iespēju startēt pusfinālā Puķītis sestdien cīnīsies gandarījuma kārtā.

1000 metru priekšsacīktēs viņš palika bez rezultāta, tādējādi arī šajā distancē Puķītis piedalīsies gandarījuma kārtā, no kuras būs iespēja kvalificēties ceturtdaļfinālam.

Tikmēr Roberts Zvejnieks 500 metru distancē savā skrējienā ieguva ceturto vietu, tādējādi viņam sestdien būs jāpiedalās gandarījuma kārtā. Tāpat gandarījumā kārtā Zvejniekam nāksies startēt arī 1500 metru distancē, kurā viņš savā skrējienā palika pēdējā, piektajā vietā.

Pasaules kausa posms Drēzdenē turpināsies līdz svētdienai.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA