05.01.2015. 17:03
Ar gūtiem vārtiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā pirmdien izcēlās aizsargs Georgijs Pujacs, palīdzot Ņižņekamskas «Ņeftehimik» vienībai 3:1 izbraukumā pārspēt iepriekšējās sezonas čempionvienību Magņitogorskas «Metallurg».

Vārtus Latvijas aizsargs guva mača 59. minūtē, kad ripa pēc rikošeta nonāca Alekseja Murigina vārtos. Tobrīd rezultāts kļuva 2:1 «Ņeftehimik» labā.

Punktu spēlei pielika Mihails Žukovs, kurš ripu tukšos «Metallurg» vārtos raidīja 49 sekundes pirms mača beigām. Līdz ar to Pujacs guva uzvaru nesošos vārtus.

Laukumā Pujacs pavadīja 22 minūtes un 25 sekundes (ilgākais laiks komandā), kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, lika lietā divus spēka paņēmienus un bloķēja divus pretinieku metienus.

«Ņeftehimik» rindās Pujacs trijos mačos guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Ņeftehimik» atrodas 12. pozīcijā, kamēr Gagarina kausa glabātāja ir trešajā vietā.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801