03.02.2015. 18:37
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē šodien Georgija Pujaca pārstāvētais Ņižņekamskas „Neftekhimik” viesos ar 3:2 pieveica Čeļabinskas „Traktor”, turpinot cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs otrās trešdaļas 8. minūtē asistēja Denam Sekstonam, kurš viesus izvirzīja vadībā ar 2:0. Kopumā viņš laukumā pavadīja 17 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Uzvaras vārtus Ņižņekamskas komandas labā tikai divas minūtes līdz spēles beigām guva Igors Poligalovs. „Neftekhimik” ar 61 punktu 53 mačos ieņem 11. vietu Austrumu konferencē, par pieciem punktiem atpaliekot no 8. vietā esošā Jekaterinburgas „Avtomobilist”.

Vēl vienā mačā šovakar Harija Vītoliņa vadītais Maskavas „Dynamo”, kuru pārstāv arī Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, izbraukumā mērosies spēkiem ar Kazaņas „Ak Bars”. Tāpat šovakar mačus aizvada arī Rīgas „Dinamo” konkurenti cīņā par vietu Gagarina kausā.