22.03.2012. 16:48
Par pirmo Austrumu konferences finālisti Gagarina kausa izcīņas turnīrā ceturtdien kļuva Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas «Avangard» vienība, kas pusfināla sērijas piektajā spēlē savā laukumā ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Magņitogorskas «Metallurg» hokejistus.

Pujacs laukumā pavadīja 21 minūti un 1 sekundi, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet atradās uz ledus, kad tika zaudēti abi vārti.

Vēl pamatlaika pēdējā minūtē «Avangard» atradās priekšā ar rezultātu 2:1, bet 39 sekundes līdz trešdaļas izskaņai neizšķirtu pēc tāla metiena panāca pieredzējušais Sergejs Fjodorovs. Tobrīd «Metallurg» spēlēja sešatā pret pieciem.

Reklāma Pagarinājuma ceturtajā minūtē mājiniekiem uzvaru nodrošināja Igora Volkova raidījums no tuvas distances. Viņa pirmo metienu atsita Ari Ahonens, taču mirkli vēlāk viņš bija bezspēcīgs.

Pirmos vārtus Omskas kluba labā guva Jevgēņijs Birjukovs, bet laukuma saimniekiem pamatlaikā izcēlās Antons Kurjanovs un Romāns Červenka.

Citā Rietumu konferences pusfināla sērijā šodien spēli aizvada Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars», tiekoties ar Čeļabinskas «Traktor». Šajā sērijā ar 3-1 priekšā atrodas «Traktor» komanda.

LASI TVNET: Znaroka «Dinamo» uzvaras attālumā līdz konferences finālam

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa