02.03.2012. 17:49

Piektdien pie uzvarām KHL Gagarina kausa spēlēs tika Georgija Pujaca un Edgara Masaļska pārstāvētie hokeja klubi. Pujacs uz ledus pavadīja ilgāko laiku komandā, sekmējot Omskas Avangard uzvaru ar 4:3 pār Habarovskas Amur. Savukārt Masaļskis no rezervistu soliņa vēroja konkurenta Mihaila Birjukova lielisko sniegumu pret Čeļabinskas Traktor – 5:2.

Ja dienu iepriekš Omska ātri ieguva pārsvaru un to noturēja, otrā spēle bija pavisam citāda. Amur guva vārtus jau 49.sekundē, uz ko mājinieki atbildēja ar Romana Červenkas ripu  -1:1. Līdz spēles 14.minūtei rezultāts jau bija kļuvis 2:2. Vēlreiz Habarovskas hokejisti vadībā izvirzījās mača vidū, bet 44.minūtē uz tablo līdzsvaru panāca Avangard. Nieka 78 sekundes pirms pamatlaika beigām Aleksandrs Popovs pirmo reizi vadībā izvirzīja laukuma saimniekus un Avangard svinēja otro uzvaru sērijā - 4:3.

Georgijs Pujacs laukumā pavadīja vairāk kā 24 minūtes, izdarot vienu nesekmīgu metienu. Nākošā spēle sērijā notiks svētdien, 4.martā Habarovskā.

Mihails Birjukovs tika galā ar 32 pretinieku metieniem, bet Jugra ar 5:2 pārspēja regulārās sezonas uzvarētājus Traktor. Pēc spēlētām 40 minūtēm rezultāts vēl bija 2:2, bet trešā perioda sākumā Jugra divus vārtus guva ar deviņu sekunžu intervālu, tādējādi izšķirot uzvarētāju. Sērijā nu rezultāts kļuvis 1:1, divas nākamās spēles notiks Hantimansijskā.

Citā mačā Astanas Baris uzvarēja Magņitogorskas Metallurg (4:1), arīdzan izlīdzinot rezultātu sērijā -1:1. Nu komandas dosies uz Astanu, lai aizvadītu divus nākamos mačus.

Pašlaik risinās atlikusī spēle Austrumu konferencē, kurā Kazaņas Ak Bars bez Laura Dārziņa sastāvā uzņem Ufas Salavat Julaev. Ceturtdien Ufa bija pārāka ar 3:0.