29.03.2012. 18:16
Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pirmajā spēlē piedzīvoja Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) piekāpās Čeļabinskas “Traktor” vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos ar 0-1.

Aizvadītajā mačā Pujacs laukumā pavadīja 20 minūtes un 36 sekundes, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā. Šajā laikā viņš izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Spēles pirmos vārtus mača ceturtajā minūtē guva “Avangard” spēlētājs Aleksandrs Perežogins, bet otrās trešdaļas 11. minūtē Konstantīns Panovs panāca neizšķirtu. Vadībā “Traktor” izvirzījās trīs minūtes vēlāk, kad, izlecot no noraidīto soliņa, viens pret Omskas komandas vārtsargu Kari Ramo izslidoja Jevgēnijs Katičevs, raidot ripu vārtos. Turpinājumā ritēja līdzīga cīņā, bet 3:1 “Traktor” panāca pēdējā minūtē, kad Staņislavs Čistovs raidīja ripu tukšos vārtos.

Sērijas otrā spēle arī risināsies Čeļabinksā.