Pujaca Avangard ar zaudējumu sāk KHL Austrumu finālu
29.03.2012. 21:45
Zaudējumu pirmajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas mačā ceturtdien piedzīvoja Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas Avangard komanda.

Sērijas pirmajā spēlē Avangard izbraukumā ar rezultātu 1:3 piekāpās regulārā čempionāta spēcīgākajai vienībai Čeļabinskas Traktor.

Pujacs laukumā pavadīja 20 minūtes un 36 sekundes, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā, veicot divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Rezultātu jau spēles ceturtajā minūtē atklāja Avangard uzbrucējs Aleksandrs Perežogins, bet otrās trešdaļas vidū 1:1 panāca Konstantīns Panovs. Pēc trīs minūtēm Jevgēņijs Katičevs, spēlējot mazākumā, Traktor komandu izvirzīja vadībā, bet 30 sekundes pirms spēles pamatlaika beigām Staņislavs Čistovs raidīja ripu jau tukšos Omskas kluba vārtos.

Liels nopelns Traktor komandas uzvarā ir vārtsargam Maiklam Gārnetam, kurš cīņas gaitā atvairīja 37 no 38 pretinieku metieniem.

Sērijā līdz četrām uzvarām Traktor izvirzījās vadībā ar 1-0. Otrais mačs sestdien atkal notiks Čeļabinskā.

Piektdien Rietumu konferences finālsēriju turpinās Maskavas Dinamo un Sanktpēterburgas SKA. Pirmajā mačā ar 5:4 papildlaikā pārāki bija Oļega Znaroka trenētie Dinamo hokejisti, kuri spēja atspēlēties no 0:3.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301