24.05.2015. 14:34
Savu kārtējo uzvaru MMA cīņās izcīnījis pieckārtējais pasaules čempions spēkavīru sportā polis Mariušs Pudzinovskis (9-3-0), kurš visai negaidīti pirmajā raundā ar spēcīgu sitienu ar roku nokautēja bijušo UFC cīkstoni Rolsu Greisiju (8-4-0).

Šobrīd trīsdesmit astoņus gadus vecais Mariušs Pudzinovskis karjeru profesionālajā MMA uzsāka 2009. gada izskaņā. Toreiz viņš solīja, ka kļūšot par šī sporta veida pasaules čempionu. Kopš tā laika poļu smagsvars cīnījies ar daudziem pasaulē plaši zināmiem atlētiem, taču kārotajam čempiona tronim tā arī nav pietuvojies.

Lai pietuvotos tuvāk savam mērķim, viņš uz cīņu savā dzimtajā Polijā bija izaicinājis slaveno brazīliešu atlētu Rolsu Greisiju, kurš savulaik pārstāvējis pasaules vadošo MMA organizāciju UFC, One FC un WSOF rindas.

Protams, pirms cīņas īpaši neviens neuzdrošinājās prognozēt Pudzinovska uzvaru dēļ viņa iepriekš ne visai pārliecinošajiem startiem ringā, taču bijušais spēkavīrs apliecināja, ka viņam tomēr pulveris vēl kaulos ir.

Cīņa ilga tikai 23 sekundes. Pa šo laiku Mariušs uzspēja tikai tā īsti vienreiz uzsist, kas arī bija pietiekami, lai izcīnītu uzvaru. Protams, viņš kā MMA atļauts vēl izdarīja pāris sitienu pa zemē guļošo brazīlieti, taču formalitātes viņš atrisināja jau ar pirmo sitienu, kas nogāza Greisiju uz ringa dēļiem. Rols Greisijs priekš poļu spēkavīra jau ir trešais „upuris” no UFC rindām.

Pudzinovskis savu nākamo MMA maču aizvadīs jau oktobrī Lielbritānijā, taču vēl pagaidām nav zināms viņa gaidāmā pretinieka vārds, taču domājams, ka tā atkal būs kāda norietējusi cīņas sporta zvaigzne.

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties