24.07.2015. 18:57
UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas mači pret titulēto Somijas klubu Helsinku HJK parādīja, ka Latvijas čempionvienībai futbolā «Ventspilij» jāstrādā vēl ļoti daudz, uzskata ventspilnieku galvenais treneris Jurģis Pučinsks.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Spēlētājiem pietrūka klases un individuālās meistarības. Mums viss bija tepat kaut kur blakus, pietrūka tikai momentu realizācijas,» skaidroja Pučinsks. «Tādi mači vienmēr akurāti parāda visus trūkumus, akurāti norāda, uz ko vajag tiekties, ko vajag pārņemt un izlabot. Tas attiecas uz visu - fizisko un emocionālo stāvokli, kā arī prasmi tikt galā ar stresu, kurš šādā turnīrā kļūst arvien lielāks.»

Kā zināms, otrdien atbildes mačā «Ventspils» izbraukumā piekāpās sāncenšiem ar 0:1, divu spēļu summā ciešot neveiksmi ar 1:4 un izstājoties no UEFA Čempionu līgas.

«Kopumā uzskatu, ka tikām galā. Puiši izpildīja visu, kas tika prasīts. «Ventspilij» bija vārtu momenti, ļoti gribējām iesist, bet diemžēl nesanāca,» stāstīja treneris. «HJK centās turēt rezultātu, taču savu reto iespēju beigās izmantoja un iesita labus vārtus. Apbēdinoši, protams, Helsinkos nebijām pelnījuši zaudēt.»

Kā zināms, iepriekšējā nedēļā «Ventspils» pirmajā mačā savā laukumā piekāpās ar rezultātu 1:3, kaut vārtus guva pirmā.

«Spēlējot pret tāda līmeņa pretinieku kā HJK, atspēlēties pēc tādas neveiksmes mājās ir ārkārtīgi sarežģīti. Pirmajā duelī notika kaut kas pilnīgi nesaprotams, kaut kas tāds, kam grūti atrast saprotamu izskaidrojumu,» norādīja Pučinsks.

«Brīnišķīgi sapratām, cik tas ir smags uzdevums - iziet nākamajā kārtā. Bet bez ticības uz panākumu nevar spēlēt futbolu,» atzina galvenais treneris. «Pie tam futbolā gadās viss. Doma par to, ka viss iespējams, mūs neatstāja.»

Pučinsks norādīja, ka visi spēlētāji, kuri izgāja atbildes mačā pret HJK, bija to pelnījuši. «Biju absolūti pārliecināts par tiem, kuri izgāja laukumā. Futbolisti šīs tiesības pierāda treniņos un spēlēs, tā kā nekādas šaubas neradās.»

«Pēc spēles futbolistiem teicu, ka mūsu Čempionu līgas sniegumā nepieciešams atrast gan labos, gan sliktos momentus, lai pēc tam izdarītu secinājumus. Tie noteikti dos labumu arī Latvijas čempionāta mačos,» uzskata Pučinsks.

Šī bija sestā reize, kad «Ventspils» piedalījusies Čempionu līgas turnīrā. Kopā tajā ventspilnieki aizvadījuši 20 cīņas. Kopā Eirokausos «Ventspils» cīnījusies 66 dueļos.

JHK komanda kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā tiksies ar Slovēnijas klubu «Maribor», kas pērn aizkļuva līdz apakšgrupu turnīram, vai Kazahstānas komandu «Astana». Šo komandu pirmajā mačā «Maribor» guva panākumu ar rezultātu 1:0.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties