02.04.2014. 23:36

Francijas čempionvienība «Paris Saint-Germain» savā laukumā ar 3:1 pārspēja Londonas «Chelsea» futbolistus

Jau mača 4. minūtē mājinieku līdzjutējus iepriecināja argentīniešu uzbrucējs Ezekjels Laveci, kurš ar neatvairāmu sitienu vārtu augšējā stūrī pārspēja «Chelsea» vārtsargu Petru Čehu. Lai gan arī turpinājumā neliels pārsvars bija PSG futbolistiem, 27. minūtē brazīlietis Tjagu Silva pārkāpa noteikumus pret savu tautieti Oskaru, bet beļģu pussargs Edens Azārs panāca izlīdzinājumu.

61. minūtē PSG komanda atguva vadību, kad pēc Laveci sitiena bumba no «Chelsea» aizsarga Davida Luiza ielidoja vārtos, bet jau mača kompensācijas laika 3. minūtē argentīnietis Havjērs Pastore apspēlēja viesu aizsargus un pārsteidza vārtsargu Čehu, gūstot ļoti svarīgus vārtus tieši rezultātam divu spēļu summā.

Tikmēr Madrides «Real» futbolisti savā laukumā ar 3:0 uzvarēja pagājušās sezonas Čempionu līgas finālistus Dortmundes «Borussia»

Jau spēles 3. minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja angļu pussargs Garets Beils, bet 27. minūtē Isko dubultoja Madrides kluba pārsvaru. Mača 57. minūtē savus 14. vārtus šīs sezonas Čempionu līgas turnīrā guva «Real» portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Abu minēto ceturtdaļfinālu atbildes spēles risināsies nākamo otrdien, 8. aprīlī attiecīgi Minhenē un Madridē

Atgādinām, ka otrdien vēl divu ceturtdaļfināla pāru pirmajās spēlēs «Manchester United» savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Minhenes «Bayern», bet «FC Barcelona» savās mājas nospēlēja 1:1 ar Madrides «Atletico».

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230