02.12.2017. 20:43

"Ligue 1" jaunpienācēja "Strasbourg" vēsajos laika apstākļos ar lielu fizisku spiedienu veiksmīgi padarīja dzīvi vēl mazāk komfortablu viesiem no Parīzes. 13. spēles minūtē Nuno Da Kosta pēc brīvsitiena veikšanas apskrēja viesu veidoto aizsardzības sieniņu un ar galvu raidīja bumbu PSG vārtus - 1:0.

Īsi pirms pirmā puslaika beigām parīzieši mācēja izlīdzināt rezultātu, kad Kilians Mbapē noslēdza PSG uzbrukumu, pāradresējot gar vārtiem raidīto piespēli tīklā - 1:1. Tomēr 20 minūtes pēc otrā puslaika sākšanās Stefāns Bahokens pretuzbrukumā bija ātrākais vīrs laukumā un no labās malas ar spēcīgu sitienu guva uzvaras vārtus mājiniekiem - "Strasbourg" izcīnīja panākumu ar 2:1.

Kopš Neimāra iegādāšanās PSG 22 aizvadītās spēlēs vēl nebija piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Vietējā čempionātā PSG līdz šim bija 13 uzvaras un divi neizšķirti, bet šodien tika piedzīvota neveiksme pret komandu, kas ne tikai aizvada pirmo sezonu "Ligue 1", bet arī tabulā cīnās par izdzīvošanu un palikšanu līgā.

Viena spēle norisinājās jau vakar, kad "Dijon" ar 3:2 mājās uzveica "Bordeux", bet pārejās 16. kārtas spēles norisināsies vēlāk šovakar un rītdien.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301