08.11.2015. 11:28
Francijas spēcīgākais futbola klubs PSG šonedēļ Čempionu līgā piedzīvoja sāpīgu neveiksmi pret Madrides "Real" (0:1), kas bija komandas pirmais zaudējums sezonā vispār, taču Francijas čempionātā parīzieši turpina spēlēt pārliecinoši. Iepriekšējā mājas spēlē ar 4:1 tika sakauta "St.-Etienne", bet šoreiz ar 5:0 tika sabradāta "Toulouse".

Neskatoties uz nesen aizvadīto kauju Madridē, komandas galvenais treneris Lorāns Blāns pirms izlašu pārtraukuma neatpūtināja līderus un laukumā laida praktiski spēcīgāko sastāvu. Savainoto Marko Verati, gluži kā Čempionu līgā aizstāja Adrjēns Rabjo, un vienīgi aizsardzības flangos Maksvela un Serža Orjē vietā tika laisti Levens Kurzavā un Gregorijs van der Vīls.

Savā laukumā Francijas čempionātā PSG nav zaudējusi kopš 2014. gada maija, un tabulas priekšpēdējās vietas īpašniecei "Toulouse" Parīzē nebija nekādu variantu. Pirmie vārti tika gūti jau sestajā minūtē, kad Anhels Di Marija izpildīja tālu standartsituāciju un bumba, tā arī nevienu neskārusi, pēc viņa centrējuma ielidoja vārtu tīklā (1:0).

Pēc 12 minūtēm tablo vēstīja jau par 2:0. Zlatans Ibrahimovičs pēc Di Marijas centrējuma centās nomest bumbu partnerim, taču bumba no aizsarga galvas atgriezās atpakaļ pie Ibrahimoviča, un Zviedrijas izlases kapteinis guva vieglus vārtus.

63. un 64. minūtē Blāns veica dubultmaiņu, Edinsona Kavani un Di Marijas vietā laižot Lukašu Mouru un Esekjelu Laveci, un tā attaisnojās par visiem 100%. Jau pēc divām minūtēm Moura pēc van der Vīla centrējuma neatvairāmi sita ar galvu (3:0), 75. minūtē vārtsargs pēc Mouras raidījuma atsita bumbu tieši virsū Ibrahimovičam (4:0), bet 79. minūtē Laveci pēc tālas Ibrahimoviča piespēles un aizsarga kļūdas izgāja viens pret vienu (5:0).

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Angers – Rennes 0:2 (0:1) Dukurē 4' Fernandešs 61'
PSG – Toulouse 5:0 (2:0) Di Marija 6' Ibrahimovičs 18'75' Moura 66' Laveci 79'
Lille - Bastia 1:1 (0:0) Sidibē 87' – Daniks 73'
Caen - Guingamp 2:1 (0:0) Ferē 62' Delors 71' – Leveks 85'
Montpellier - Nantes 2:1 (1:0) Rusijons 12' Iltons 90' – Bamū 64'
Lorient - Troyes 4:1 (1:0) Žano 33' Mukandžo 58'90'+2(11m) Ndongs 78' – Nivē 62'(11m)
Reims - Gazelec 1:2 (0:1) Kjei 77' – Butebs 34' Zuā 71'
Marseille – Nice 15:00
Lyon – St.-Etienne 22:00
Bordeaux – Monaco 22:0