01.07.2015. 21:34
Francijas medijs "L`Equipe" ziņo, ka atceltas UEFA "Financial Fair Play" uzliktās sankcijas Parīzes "Saint-Germain" klubam, proti, noņemts ierobežojums transfēra summā nepārsniegt 60 miljonus eiro.

Parīzes klubam FFP noteikumu pārkāpumu dēļ, proti, pārlieku lielo izdevumu dēļ bija uzlikts ierobežojums, kas neļāva veikt lielāku transfēru par 60 miljoniem eiro. Šī limita pārsniegšanas gadījumā būtu jāmaksā kompensācija tāda apmērā, par kādu tas tiktu pārsniegts. Nu ierobežojums ir atcelts, tāpat kā PSG atkal varēs Čempionu līgai pieteikt 25 spēlētājus. FFP ierobežojumu dēļ iepriekš varēja tikai 21.

Sankcijas atcēlusi UEFA Klubu finanšu kontroles komisija, ar kuru PSG iepriekš bija noslēgusi vienošanos, ka šosezonu noslēgs ar ne vairāk kā 30 miljonu eiro zaudējumiem, bet nākamajā jau strādās ar peļņu. Taču jau tagad izdevās finanšu gadu noslēgt ar pozitīvu bilanci, kas lika UEFA sankcijas atcelt jau tagad.

Toties Francijas Vadības kontroles direktorāts, kas strikti pārbauda katra kluba finansiālās garantijas, no augstākās līgas izslēdzis "Bastia", kā budžetā pašreiz esot 1,3 miljonus eiro liels caurums. Korsikas klubs nekavējoties iesniedza apelāciju. Lai arī oficiāla paziņojuma vēl nav, gaidāms, ka vieta "Ligue 1" var tikt liegta arī "Troyes", kurai jāaizlāpa piecus miljonus eiro liels robs. Līdz ar to "Evian" un Jāņa Ikaunieka pārstāvētajai "Metz" parādās teorētiskas izredzes saglabāt vietu augstākajā līgā, tomēr ļoti maz ticams, ka tas patiešām notiks. Francijā tamlīdzīga licenču neizsniegšana ik vasaru kļuvusi teju vai par normu, un klubu apelācijas lielākoties tiek apmierinātas.

Izmantotie resursi:Fair-play financier - Fair-play...2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties