01.10.2014. 07:51
Negaidītu uzvaru UEFA Čempionu līgas F apakšgrupas otrās kārtas mačā otrdien izcīnīja Francijas klubs Parīzes «Saint-Germain» (PSG).

Aizvadītajā spēlē PSG savā laukumā ar rezultātu 3:2 uzveica Spānijas grandu «Barcelona».

Rezultātu mača 10.minūtē pēc lieliskas Lukaša Mouras piespēles atklāja PSG brazīliešu aizsargs Davids Luizs. Nepilnas divas minūtes vēlāk zibenīgus vārtus guva Lionels Mesi, izlīdzinot rezultātu.

Turpinājumā PSG guva vēl divus vārtus, precīzi sitot Marko Verrati un Blēzs Matuidī. Tomēr ar to viss nebija galā, jo otrā puslaika ievadā brazīlietis Neimars, saņemot bumbu soda laukumā, trieca to vārtus un pārsvaru samazināja līdz minimumam - 2:3. Atlikušajā laikā komandas vārtus neguva un PSG svinēja svarīgu uzvaru.

Citā F apakšgrupas mačā Nikosijas «Apoel» spēkojās neizšķirti 1:1 ar Amsterdamas «Ajax» no Nīderlandes.

Atgādināsim, ka trešdien tiks aizvadītas A, B ,C un D apakšgrupu otrās kārtas spēles.

UEFA Čempionu līgas fināls nākamā gada 6.jūnijā norisināsies Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.