26.11.2013. 10:16
WBO pasaules čempions boksā svarā līdz 63.5 kilogramiem krievs Ruslans Provodņikovs (23-2, 16KO) nav ieinteresēts cīņā pret bijušo pasaules čempionu Meniju Pakjao (55-5-2, 38KO).

Jāatgādina, ka Provodņikovam un Pakjao ir viens treneris – Fredijs Roučs. Abi bokseri ir treniņu partneri un labi paziņas. Aizvadītajā nedēļas nogalē Pakjao pārliecinoši pēc punktiem uzvarēja Brendonu Riosu (31-2-1, 23KO).

"Ļoti uztraucos Pakjao – Riosa cīņas laikā," atzina Provodņikovs. "Man trīcēja rokas un bija sajūta, it kā es pats izietu ringā. Pēc katra Pakjao izlaistā sitiena es nervozēju. Taču labi, ka Menijs uzvarēja visus raundus. Negribu cīnīties pret Pakjao, un uzskatu, ka rīkojos pareizi. Menijs vairs nav tas bokseris, kas agrāk. Domāju, ka ikvienam ir skaidrs, ka gadījumā, ja šī cīņa notiktu vēl pirms cīņas pret Markesu (kurā Pakjao zaudēja ar nokautu sestajā raundā – aut.), Riosam nebūtu absolūti nekādu izredžu, viņš tiktu iznīcināts. "

Lai arī Pakjao pēc cīņas atzina, ka pēdējos raundos nevis pagura, bet vienkārši kļuva uzmanīgāks, Provodņikovs uzskata, ka Pakjao vairs nav tas bokseris, kas agrāk, tāpēc viņam ir vērts aizdomāties par karjeras beigām: "Domāju, ka Fredijam vajadzētu ar viņu aprunāties, jo iespējams pienācis laiks kārt boksa cimdus uz nagliņas. Varēja redzēt, ka Menijam vairs nebija tās uguntiņas, tās vēlmes, kas agrāk. Rioss izdarīja visu, ko spēja, Menijs vienkārši pārstāja cīnīties pēdējos raundos, mierīgi atboksējot atlikušo laiku. "

Rioss pēc cīņas paziņoja, ka gatavs iziet ringā pret ikvienu, tai skaitā ar Provodņikovu, kurš pret tādu cīņu neiebilstu: "Rioss paziņoja, ka negrib atgriezties svarā līdz 63.5 kilogramiem, bet palikt līdz 66.7. Esmu gatavs pāriet vienu svara kategoriju augstāk, tā nav problēma. Taču atkārtošos, ka negribu cīnīties pret Pakjao, man šī cīņa nav vajadzīga. Pakjao psiholoģiski nav atguvies, viņš ir noguris, un es negribētu būt tas, kas pieliek punktu Menija karjerai."

Izmantotie resursi:AllBoxing.ru - Все новости бокса, MMA, бои на...Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties