30.12.2013. 22:40
WBO pasaules čempions boksā svara kategorijā līdz 66.7 kilogramiem Ruslans Provodņikovs (23-2, 16KO) atklājis, ka iespējamība aizvadīt cīņu pret bijušo astoņu svara kategoriju čempionu Meniju Pakjao (55-5-2, 38KO) ir ļoti liela.

"Ir ļoti liela varbūtība, ka 2014.gada 12.aprīlī cīnīšos pret Pakjao. Kā zināms, sākotnēji es nevēlējos ar viņu cīnīties. Abi tomēr trenējamies pie Fredija Rouča... Pēc tam atpūšoties sanatorijā apdomājos un izlēmu, ja reiz liktenis man dod tādu iespēju, tad tā ir jāizmanto. Atteikties no cīņas pret izcilu bokseri būtu muļķīgi," sacīja Provodņikovs.

"Vienmēr esmu gribējis cīnīties ar labākajiem, kāpt virsotnē, progresēt," uzsvēra krievu bokseris. "Pakjao – tā jau ir virsotne. Augstāk vairs nav kur. Turklāt pats Pakjao man teica – Ruslan, piekrīti cīņai. Nemaz nešaubos, ka varam ar viņu sarīkot īstu kauju. Par sevi esmu pārliecināts."

Tiesa, Provodņikovs norādīja, ka vēlamākais pretinieks viņai tomēr būtu cits: "Vislabāk tomēr būtu cīnīties pret Huanu Manuelu Markesu. Zinu, ka pārrunas notiek. Taču, ja viņš atteiksies, tad nāksies cīnīties ar Pakajo. Tikai tādā gadījumā man būs jāpiemeklē cits treneris, jo, ja cīnīšos ar Meniju, protams, ka Fredijs trenēs viņu."

Savā pēdējā cīņā Provodņikovs ar tehnisko nokautu desmitajā raundā pieveica Maiku Alvarado (34-2, 23KO), savukārt Pakajo pēc punktiem pārliecinoši pieveica Brendonu Riosu (31-2-1, 23KO).

Izmantotie resursi:AllBoxing.ru - Все новости бокса, MMA, бои на...Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties