29.05.2013. 13:17

Četrkārtējais F1 čempions, francūzis Alēns Prosts atzinis, ka viņam vienalga, ja kādu dienu viņš vairs nebūs vienīgais četrkārtējais F1 čempions.

Jautāts, vai Prosts uztraucas, ka kādu dienu būs tikai viens no diviem (nevis vienīgais) četrkārtējais F1 čempions, leģendārais francūzis sacīja: "Vienmēr esmu sev teicis – mani lietas, kuras tu vari mainīt un neuztrauces par tām, par kurām tev nav kontroles. Ko gan es varu darīt? Iespējams, ka kādu dienu Fetels mani apsteigs."

"Kad es zaudēju savu rekordu pēc uzvaru skaita F1 posmos Mihaelam Šūmaheram, tas bija pavisam kas cits. Nebiju par to laimīgs. Ja tu esi virsotnē, tu vēlies tur palikt. Bet tagad, ja esmu otrais, trešais vai ceturtais veiksmīgākais F1 pilots, tam nav nozīmes," sacīja 58 gadus vecais Prosts, kurš karjeras laikā izcīnīja 51 uzvaru (Šūmahers – 91).

"Pēdējos gados tika teikts, ka Fetels var uzvarēt sacīkstes tikai tad, ja atrodas priekšgalā. Pērn viņš to atspēkoja. Runāju ar viņu pagājušā gadā vēl tad, ka Fernando Alonso kopvērtējumā viņam bija tālu priekšā. Jautāju Fetalam, vai viņš spēs konkurentu panākt, uz ko viņš atbildēja "Jā, noteikti". Tas rada pārliecību, ka viņš ir lielisks pilots," piebilda Prosts.

Izmantotie resursi:Latest Formula 1 News - Grandprix.comDobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties