03.06.2014. 09:56
Viena no pasaules labākajām maratonistēm Jeļena Prokopčuka 15.jūnijā startēs Piedzīvojuma Parka pusmaratonā Ventspilī, kur veiks 21,097 km distanci, informē Ventspils Maratona klubs.

Pagājušajā gadā Jeļena Prokopčuka dāmu konkurencē Ventspilī bija ātrākā, finišu sasniedzot pēc 1 stundas, 14 minūtēm un 5 sekundēm, aiz sevis atstājot baltkrievieti Volhu Rezkaju un rīdzinieci Daci Linu.

Lielākā daļa jau ir pazīstami ar mūsu izcilo sportisti, kura šogad veiksmīgi ir uzsākusi sezonu, piedaloties Japānas pilsētas Nagano maratonā, kur 42,195 kilometru distanci viņa veica 2 stundās 24 minūtēs un 07 sekundēs, izcīnot otro vietu. Savukārt iepriekšējā gada nogalē viņa lieliskā cīņā izcīnīja trešo vietu Ņujorkas maratonā.

Līdzjutējiem, ventspilniekiem un Ventspils viesiem būs lieliska iespēja atkal pilsētas ielās redzēt un atbalstīt vienu no labākajām pasaules skrējējām, divkārtējo Ņujorkas maratona uzvarētāju, un tā ir unikāla iespēja būt trasē kopā ar mūsu izcilo gargabalnieci, skriešanas karalieni. Sacensību dienā pēc sacensībām un pirms apbalvošanas ceremonijas, sportistēm un sportistiem kopā ar Jeļenu būs iespējams nofotografēties.

Līdz pusmaratonam palikušas vien divas nedēļas un šobrīd dalību sacensībām ir pieteikuši vairāk kā 1000 skrējēju. 15.jūnijā Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratons notiks jau piekto reizi un kā jau ierasts ir vairākas distances: pusmaratons jeb 21,097 km, 10,55 km, tautas skrējiens 5,3 km un nūjošana, saglabājot iepriekš izstrādāto un sertificēto trasi.

Izmantotie resursi:www.ventspils.lvTrubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties