06.01.2016. 10:54
"Pro 12" turnīrā pēdējā vietā esošā Itālijas komanda Trevīzo "Benetton" ir paziņojusi, ka pārtrauc savas līgumattiecības ar galveno treneri Umberto Kaselato.

Viens no Itālijas titulētākajiem regbija klubiem, Trevīzo "Benetton", kurš 15 reizes ir kļuvis par savas valsts čempionu, šajā sezonā vēl nav izcīnījis nevienu uzvaru oficiālos mačos, jo gan "Pro 12" čempionātā, gan Eiropas regbija Čempionu kausā ir piedzīvoti tikai un vienīgi zaudējumi. Situāciju vēl vairāk pasliktināja tas fakts, ka iepriekšējās divās nedēļās "Pro 12" turnīra ietvaros "Benetton" piedzīvoja divus zaudējumus pēc kārtas no citas Itālijas komandas – Parmas "Zebre".

Pēc šīm divām neveiksmēm Trevīzo komandas vadība nolēma, ka ir pienācis laiks pārtraukt darba attiecības ar vienības galveno treneri Umberto Kaselato. IItāļu speciālists ar "Benetton" komandu strādāja kopš 2013. gada, bet nu viņa vietā ir iecelts Mariuss Gūsens.

Kā jau minēts, tad šogad Trevīzo komanda "Pro 12" čempionātā ir piedzīvojusi zaudējumus visos 11 mačos un pašlaik ieņem pārliecinošu pēdējo vietu, jo no pirmspēdējā pozīcijā esošās Ņūportas "Gwent Dragons" atpaliek par deviņus punktus, bet no saviem kaimiņiem, "Zebre", visus 10.

Jāpiebilst, ka iepriekš, visās sezonās, kurās Itālijas komandas ir piedalījušās "Pro 12" turnīrā, tieši "Benetton" ir bijusi veiksmīgākā šīs valsts pārstāve.

Savukārt Eiropas regbija Čempionu kausā, kur komanda spēlē vienā grupā ar Lesteras "Tigers", Parīzes "Stade Francais" un Mansteras komandu no Īrijas, itāļu komanda ir piedzīvojusi zaudējumus visās cīņās, kā arī zaudējusi pat teorētiskas iespējas turpināt tālāko cīņu. Tāpat jāatzīmē, ka kopējā punktu attiecība Trevīzo komandai ir -117, kas ir vissliktākā starp visām Čempionu kausa komandām šajā sezonā.

Izmantotie resursi:Planetrugby.comTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties