10.03.2014. 23:02

Rīdzinieki izbraukumā ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:2) pārspēja «Zemgale»/LLU vienību.

Starp abām komandām ritēja spēkos līdzvērtīga cīņa, kas pēc pirmās trešdaļas noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Otrajā periodā vārti netika gūti, taču trešās trešdaļas 6. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Artūrs Batraks, bet kādreizējais Latvijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Macijevskis pēc minūtes rezultātu izlīdzināja. Savukārt uzvaras vārtus «Prizma»/«Rīga» labā cīņas 52. minūtē guva Aleksandrs Baburins.

Tikmēr «Ozolnieki»/«Monarch» izbraukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pieveica regulārā čempionāta uzvarētāju «Kurbads».

Pirmie rezultātu gan atklāja «Kurbads», kuriem 3. minūtē vārtus guva Ēriks Bisenieks, tomēr 25 sekundes pirms pirmā perioda beigām viesiem izdevās rezultātu līdzsvarot, kad izcēlās Mihails Bogdanovs. Uzvaras vārtus Ozolnieku komanda guva otrajā trešdaļā, kad tās 9. minūtē izcēlās Ēriks Ozollapa.

Pusfinālā cīņa ritēs līdz trim uzvarām, bet finālsērijā uzvarētāja noskaidrošanai būs jāizcīna četri panākumi.

Kā zināms, regulārā čempionāta labākās komandas - «Kurbads» un «Zemgale»/LLU - bija nodrošinājušas sev automātisku vietu pusfinālā, kamēr 3. līdz 6. vietas ieguvēji cīnījās ceturtdaļfinālā.

Tajā «Prizma»/«Rīga» ar 3-0 pieveica Latvijas čempionāta pastarīti «Daugavpili», bet «Ozolnieki»/«Monarch» ar tādu pašu rezultātu uzvarēja «Dinamo»/«Juniors» komandu.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161