( ! ) Notice: Undefined property: stdClass::$language in /var/www/clients/client11/web34/web/tools/cart.php on line 18
20.0003646368require_once( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/config.php' )../index.php:26
30.04138190920require_once( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/config.cart.php' )../config.php:183
40.04148191448include( '/var/www/clients/client11/web34/web/tools/cart.php' )../config.cart.php:9
''Prizma'' revanšējas, ''Zemgale/LLU'' samet 12 vārtus :: Sporta-Klubi.lv

08.10.2016. 15:10

''Rīga'' savā laukumā spēli iesāka veiksmīgi - 5. minūtē iznāca ātra saspēle uz vārtu priekšu, un, neskatoties uz aizsarga pretestību, Ruslans Ignatovičs pārspēja Edgaru Lūsiņu (1:0). Uzreiz gan sekoja atbilde. ''Prizma'' izraustīja mājinieku aizsardzību, un vārti Vitālijam Hvorostiņinam. Divas minūtes vēlāk atkal laba un plaša saspēle, noslēgumā vārtus gūstot Aleksandram Baburinam (2:1). Pēc 20 minūtēm 2:1.

Otrā perioda vidusdaļā vairākumā vārtus guva Andis Āboliņš, tādējādi ''Prizma'' ieguva jau nedaudz drošāku pārsvaru. Perioda beigām Oļegs Šišļaņņikovs atkal rezultātā pietuvoja mājiniekus, taču jau pēc 12 sekundēm Sandis Grīnbergs plus divi atkal deva ''Prizmai'' (4:2). Trešajā trešdaļā vēl vienus vārtus iemeta Grīnbergs, precīzi bija arī Jurijs Kļujevskis un Artjoms Kopass, un ''Prizma'' revanšējās par zaudējumu pirmajā tikšanās reizē (7:2).

''Zemgale/LLU'' šodien spēles sākumā nonāca iedzinējos pret ''Pārdaugavu'', bet ātri vien visu salika savas vietas un ļoti rezultatīvā spēlē sagrāva jaunos rīdziniekus ar 12:3. Četrus vārtus šajā spēlē guva Kristaps Millers, trīs pievienoja Raimonds Upenieks, bet pa reizei precīzi bija Rihards Paškausks, Niklāvs Birovs, Toms Tauriņš, Kristaps Namiķis un Didzis Jansons. Mājinieku sastāvā izcēlās Pāvels Vasiļjevs, Maksims Osipovs un Ņikita Zantmans.

Galvenā spēle šajā vakarā vēl tikai priekšā - pulksten 17:00 Ogrē pagājušās sezonas fināla atkārtojums - ''Kurbads'' pret ''Liepāju''.