22.01.2014. 21:16
Vienīgajā šīvakara Latvijas čempionāta spēlē Rīgas "Prizma" hokejisti ar 3:2 apspēlēja Rīgas "Dinamo/Juniors" vienību, tādējādi nostiprinoties čempionāta kopvērtējuma otrajā pozīcijā. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Aleksandrs Macijevskis.

Rezultātu ača septītajā minūtē atklāja juniori, skaitlisko vairākumu realizējot Frenkam Razgalam. Tiesa, minūti vēlāk vairākumā precīzs bija arī Macijevskis, panākot 1:1, taču perioda otrajā pusē pieredzējušais uzbrucējs guva jau savus otros vārtus spēlē, "Prizmai" izvirzoties vadībā ar 2:1.

Otrā trešdaļa noslēdzās bez vārtu guvumiem, savukārt jau trešā perioda ievadā 3:1 "Prizmas" labā panāca Aleksandrs Baburins. Mača turpinājumā "Dinamo/Juniors" vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Iļja Žučkovs, taču neizšķirtu panākt tā arī nespēja, mača noslēdzoties ar 3:2 mājinieku labā.