15.01.2017. 16:29

Sniegputeņa dēļ sacensības sākotnēji nācās pārtraukt un pārcelt uz vēlāku laiku, anulējot pirmos rezultātus, un beigās tika aizvadīts tikai viens brauciens. Pasaules kausa posma ieskaitē uzvarēja kanādiete Elizabete Vatje, kura izcīnīja pirmo vietu arī sezonas atklāšanas sacensībās Vistlerā, Kanādā, taču nākamajos posmos Leikplesidā un Altenbergā viņa ieguva attiecīgi astoto un četrpadsmito vietu.

Kanādiete par desmit simtdaļām apsteidza 21 gadu veco vācieti Žaklīnu Lellingu, kurai viens no sliktākajiem startiem netraucēja kļūt par Eiropas čempioni, bet vēl divas simtdaļas tālāk finišēja Vatjes tautiete Mirela Rāneva. Leldes Priedulēnas starts (5,53 sekundes) bija dalīts septītais ātrākais, bet finišā viņa ieņēma devīto pozīciju, no uzvarētājas atpaliekot gandrīz astoņas desmitdaļas.

Eiropas čempionāta ieskaitē viņai septītā vieta, tuvākajai sāncensei Lielbritānijas braucējai Lorai Dīsai zaudējot 17 simtdaļas, bet vācieti Annu Fernštetu apsteidzot par trim simtdaļām. Līdzšinējos Pasaules kausa posmos Priedulēna šosezon ierindojās attiecīgi devītajā, septītajā un piektajā vietā. Nākamnedēļ sacensības norisināsies Sanktmoricas trasē Šveicē.

Piedalījās 24 sportistes

Izmantotie resursi:IBSF - International Bobsleigh and Skeleton...Priedulēnai Eiropas čempionātā 7.vieta |...Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties