04.01.2014. 19:41

Pēc pirmā brauciena Priedulēna bija vien dalītā 19.vietā, bet otrajā nobraucienā viņa sasniedza devīto labāko laiku starp visām sportistēm, kas ļāva pakāpties par vairākām pozīcijām.

Sacensībās uzvaru izcīnīja Pasaules kausa kopvērtējuma līdere Elizabete Jarnolda no Lielbritānijas, kura divu braucienu summā par 0,57 sekundēm apsteidza pēdējā laikā sekmīgi startējošo ASV sportisti Noeli Pikusu-Peisu, bet trešo vietu ieņēma kanādiete Sāra Reida, kas zaudēja jau gandrīz sekundi.

Tikmēr Priedulēna no uzvarētājas atpalika par 2,19 sekundēm.

Pēdējās desmit Pasaules kausa sacensībās Pikusa-Peisa deviņas reizes kāpusi uz goda pjedestāla un izcīnījusi četras uzvaras, bet vienu reizi tikusi diskvalificēta.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc četros posmos aizvadītām piecām sacīkstēm līderpozīcijā ar 1085 punktiem vēl vairāk nostiprinājās Jarnolda, uz otro vietu ar 860 punktiem pakāpās Pikusa-Peisa, bet viņai 12 punktus zaudē britu sportiste Šellija Rudmena, kura šoreiz ieņēma devīto vietu.

Tikmēr Priedulēna ar 396 punktiem saglabā 19.pozīciju, ar katrām sacīkstēm arvien samazinot savas izredzes kvalificēties Soču olimpiskajām spēlēm.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm norisināsies līdz nākamā gada 19.janvārim, un Olimpiādē piedalīsies 30 vīriešu skeletonisti un 20 sievietes. Sportistu atlase tiks veidota pēc Nāciju ranga. Lai Priedulēna kvalificētos Sočiem, viņai vajag iekļūt Nāciju kausa pirmajā devītniekā, tomēr pašlaik viņas izredzes var saukt par minimālām.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga