20.01.2017. 14:55

Vakar pēdējā oficiālajā treniņā ātrākās izrādījās vāciete Tīna Hermane un austriete Janīna Floka, savukārt Lelde Priedulēna bija desmitā un astotā.

Šodienas sacensību pirmajā braucienā ar trases rekordu pārsteidzoši triumfēja kanādiete Mirela Rāneva, otro laiku uzrādīja amerikāniete Kendela Vasenberga, bet trešo vietu ieņēma Janīna Floka. Latvijas sportiste Lelde Priedulēna tikai 15. pozīcijā, pirmā brauciena līdere bija par 1.48 sekundēm ātrāka.

Otrais brauciens no plkst. 16:40.

Informācija tiks papildināta...

Atgādinām, ka iepriekšējās sezonas sākumā Lelde Priedulēna trīsreiz iekļuva labāko sešiniekā Pasaules kausa posmos Vācijas trasēs. Uz Ziemeļamerikas posmiem latviete nedevās, tā vietā startējot Starpkontinentālajā kausā un gatavojoties pasaules junioru čempionātam, kas bija viņas sezonas svarīgākais starts. 2016. gada janvāra planētas junioru čempionātā Vinterbergā siguldiete izcīnīja zelta medaļu, bet februāra Eiropas čempionātā ierindojās septītajā vietā.

Jaunajā sezonā Priedulēna izcēlusies ar piekto vietu PK trešajā posmā Altenbergā, savukārt Eiropas čempionātā latviete ierindojās septītajā pozīcijā.

Izmantotie resursi:ibsf.org

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222