13.02.2014. 11:53

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Man galvenais ir, lai es neuztraucos. Šosezon pirms startiem bija liels uztraukums, nervozēju par katru sīkumu, bet tas nosit sacensību garšu. Šodien pirms braucieniem nogāju malā, paklausījos nedaudz mūziku, nedaudz atbrīvojos un bija pavisam cita sajūta. Ar treneri [Daini Dukuru] startā vēl gājām, runājāmies un smējāmies. Man tas ir tāds kā brīnums, jo šosezon tā vēl nebija bijis,» aģentūrai BNS pēc otrā brauciena atzina Priedulēna.

Abos braucienos Priedulēnai bijušas kļūdas, kuras viņa centusies labot. «Dažas sanāca izlabot, dažas nē, bet es vēl vakarā analizēšu braucienus kopā ar treneri un centīšos tās izlabot rīt. Vēl divi braucieni priekšā. Pēc ilgiem laikiem pirmajā braucienā bija tā, ka finišā es neredzēju savu starta numuru un tas jau ir labi, jo nozīmēja, ka es kādu esmu apbraukusi,» atzina Priedulēna, kura tobrīd vēl nezināja, ka pēc otrā brauciena būs 15. vietā.

Viņa uzsvēra, ka netiecas uz kādu konkrētu vietu, vai noteiktu rezultātu. «Gribu sevi parādīt no labākās puses un pierādīt, ka es arī māku braukt ar skeletonu. Šī man ir pirmā olimpiāde, ceru, ka ne pēdējā, tāpēc tiecos izbaudīt to fantastisko atmosfēru, kas tiešām ir neaprakstāma. Man pat grūti pateikt kāpēc tā ir tāda, varbūt tie ir cilvēki apkārt, varbūt labais laiks, vai mans garastāvoklis, bet kaut kas te ir, kas pavelk,» Lelde atzina, ka no sirds izbauda olimpiskās spēles.

Trasē Priedulēnai ir vairākas vietas, kuras viņai vēl jāatkož. «Tā nav tikai viena, bet vairākas - piektās virāžas izeja un 11. virāžas izeja. Vienreiz treniņā ir sanācis tās labi izbraukt, bet nezinu, varbūt palaimējās, jo pārējos braucienos tomēr nesanāk.»

Savukārt Dainis Dukurs pēc savas audzēknes pirmajiem diviem braucieniem sacīja, ka Lelde ir malacis, jo startējusi atbrīvoti un aizvadījusi labus startus. «Leldei vajag, lai viņa starotu, jo tad sanāk arī braukšana. Protams, bija kļūdiņas, taču ja viņa tāpat nobrauks arī nākamos divus, tas būs super un viņai lielisks sniegums,» gandarīts par pirmās dienas sniegumu bija Dukurs.

Viņš arī atklāja, ka trenerus sacensību laikā pie ledus nelaiž, tāpēc nezināja teikt, vai tas salīdzinājumā ar treniņiem ir mainījies. «Mums startā tikai parāda kāda ir ledus temperatūra, tāpēc par ko vairāk spriest ir grūti. Pirmā brauciena starta izskatījās, ka anglietei bija kādas problēmas, taču grūti teikt,» sprieda Dukurs.

Trases ledus stāvoklis jo īpaši aktuāls ir kontekstā ar vīriešu startiem, kur cīņā par medaļām piektdien un sestdien dosies Martins un Tomass Dukuri.Sudraba pakavs, jāšanas sporta klubs Sudraba pakavs, jāšanas sporta klubs Šaurītes 1, Krustpils pagasts, Krustpils novads, LV-5120
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties