22.11.2017. 15:00
Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Polijas kompāniju 4F trešdien prezentēja Latvijas olimpiskās komandas tērpus 2018.gada Phjončhanas Olimpiādei.

Latvijas sportistu tērpiem Phjončhanas olimpiskajās spēlēs krāsa, dizaina elementi un identitātes zīmes būs līdzīgas kā 2016. gada Riodežaneiro Olimpiādes apģērbam.

Arī februārī gaidāmajām olimpiskajām spēlēm Latvijas delegācijas tērpus darinājis LOK sponsors, Polijas kompānija 4F, ar kuru pērn tika noslēgts līgums uz četriem gadiem.

Riodežaneiro Vasaras olimpiskajās spēlēs 4F darinātie tērpi tika veidoti tradicionālās Latvijas krāsās - baltā, bordo un pelēkā, turklāt tika izmantota Latvijas olimpiskās komandas identitātes zīme - pīne.

Tikmēr iepriekšējām Ziemas olimpiskajām spēlēm, kas 2014.gadā norisinājās Sočos, tērpus darināja pašmāju kompānijas «OT Stils» un «Bars», kā arī Somijas uzņēmums «Halti». Toreiz parādes un brīvā laika tērpos dominēja brūnā un dzeltenā krāsa.

4F gatavo tērpus arī Polijas, Serbijas, Horvātijas un Grieķijas olimpiskajām komandām.

Interesanti, ka oktobrī, kad tika prezentēti Polijas komandas tērpi, šajā prezentācijā piedalījās arī vairāki modeļi ar dažādiem Latvijas izlases apģērbiem.

2018.gada Phjončhanas olimpiskās spēles norisināsies no 9. līdz 25. februārim, sportistiem sadalot 102 medaļu komplektus 15 dažādos sporta veidos.Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties