04.11.2017. 12:50

Lai iekļūtu turnīra pusfinālā, mūsu florbolistēm mačā pret slovākietēm derēja tikai uzvara, turklāt, vēlams, ar divu vārtu pārsvaru. Savukārt pretinieces varēja būt krietni pieticīgākas - viņām pietika ar neizšķirtu rezultātu, lai apakšgrupā ieņemtu pirmo vietu. Rezultātu atklāja latvietes - pirmā perioda vidū Līgas Garklāvas piespēli vārtu guvumā pārvērta Diāna Isjomina (1:0). Slovākietes nepaspēja ne attapties, kad pēc pārdesmit sekundēm rezultāts jau bija kļuvis 2:0. Vārtus iemeta Monika Džigure, kurai asistēja Zeltīte Bankava. Pašā trešdaļas izskaņā slovākietēm izdevās vienus vārtus atgūt - 2:1. Otrā perioda vidū rezultāts kļuva neizšķirts (2:2), bet uzreiz pēc tam vēlreiz nostrādāja saite Garklāva - Isjomina, Diāna iemeta jau savu otro golu šajā mačā, vēlreiz izvirzot vadībā mūsu izlasi (3:2). 39. minūtē mūsu meitenes otro reizi mačā ieguva sev tik vajadzīgo divu vārtu pārsvaru - pēc Elizabetes Pavlovskas piespēles ar vārtu guvumu izcēlās Anna Ankudinova (4:2).

Katastrofāla mūsu florbolistēm bija pēdējā perioda pirmā puse, kas slovākietes guva trīs vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 5:4. Tieši divas minūtes pirms spēles beigām Monika Džigure atjaunoja neizšķirtu (5:5), rezultatīva piespēle Lindas Lubgānes kontā. Iemest vēl vienu golu, kas garantētu ceļazīmi uz pusfinālu, latvietēm neizdevās. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu - 5:5.

Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā saņēma divu vārtu autore Monika Džigure, ivi goli arī Diānas Isjominas kontā, bet Līgai Garklāvai divas rezultatīvas piespēles. Ar divās spēlēs iegūtu vienu punktu Latvijas izlase apakšgrupā ieņēma trešo vietu. Rīt mūsu meitenēm būs jāaizvada spēle par piekto vietu.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161