05.02.2015. 08:22
SEHA līgas čempionāta spēlē Daiņa Krištopāna pārstāvētais Slovākijas čempions Prešovas "Tatran" savā laukumā ar 31:22 pārspēja Maķedonijas čempionu Skopjes "RK "Metalurg". Tā bija ļoti svarīga uzvara cīņā par iekļūšanu finālčetriniekā un nebija tik viegla, kā var spriest tikai pēc spēles galarezultāta.

Prešovas klubs pārsvaru ieguva tikai spēles pēdējās 12 minūtēs, gūdams 6 vārtus pēc kārtas un no 20:20 (18. minūtē) panākdams 26:20 (23. minūtē). Tālākais jau ritēja mierīgi, bet līdz tam mājinieki cīnījās gan ar pretiniekiem ("metalurgus" vada slavenais horvātu treneris Lino Červars), gan paši ar savām kļūdām - pārāk daudz netika realizēts labu vārtu gūšanas iespēju, pārāk daudz tika pieļauts kļūdu piespēlēs, savukārt aizsardzībā mājinieki ilgi netika galā ar 2002. gada Eiropas vicečempionu Slovēnijas izlases rindās Renato Vugrinecu (kopš 2014. gada spēlē Maķedonijas izlasē), kurš guva 9/2 vārtus.Daiņa Krištopāna rēķlinā šoreiz tikai vieni vārti un arī viņam tā nebija sekmīgākā spēle, kaut arī pretinieki atkal īpaši uzmanīja vienu no līgas labākajiem vārtu guvējiem (ar 66 vārtiem Dainis pašreiz ir otrais un otrais arī starp tiem, kas guviši vārtus tikai no spēles).Prešovas komandai tā bija ļoti svarīga uzvara cīņā par tikšanu finālčvetriniekā, uz vietu kurā pretendē vairs tikai piecas komandas, jo tuvākais sekotājs Baltkrievijas čempions Brestas HK "Meshkov" viesos ar 25:28 zaudēja pašreizējam SEHA līgas čempionam citam Skopjes klubam "Vardar".Pašreiz līderis ar 39 punktiem - 13 uzvaras 13 spēlēs (SEHA līgā par uzvaru ir 3 punkti) - ir Ungārijas čempions MKB "Veszprem", "Vardar" ir 33 punkti (13 spēles), "Tatran" - 27 (13), Zagrebas PPD - 24 (13) un Brestas komandai - 24 (12) punkti. Nākamā komanda - RK "Metalurg" - no piecnieka atpaliek jau par 10 punktiem (14).Nākamā spēle Prešovas komandai būs 14. februārī Banjalukā ar "Borac m:tel".

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933