23.11.2013. 09:01
Deviņkārtējais Slovākijas čempions rokasbumbā Prešovas "Tatran" šovakar savā hallē uzsāks EHF kausa izcīņu - otrā prestižākā klubu turnīra 3. kvalifikācijas kārtā Daiņa Krištopāna pārstāvētā komanda tiksies ar RK "Maribor Branik" no Slovēnijas. Uzvarētājs divu spēļu summā iekļūs grupu turnīrā.

Slovēnijas otrajā lielākajā pilsētā Mariborā pagaidām nav izauguši tik slaveni handbolisti, kā šeit dzimušie futbolists Zlatko Zahovičs vai basketbolisti Sani Bečirovičs un Saša Vujačičs, taču rokasbumbas komanda šeit ir pietiekami spēcīga. Slovēnijas čempionātā RK "Branik" aizvadītajā sezonā finišēja 4. vietā, pašreiz turnīra tabulā tā atrodas stabilā 3. vietā aiz abām slovēņu spēcīgākajām komandām "Gorenje Velenje" un "Celje Pivovarna Laško" un cer beidzot tikt pie medaļām. Eiropas kausu izcīņā visās trijās iepriekšējās sezonās Maribora tika līdz 1/4 finālam - pa reizei Kausu ieguvēju kausa izcīņā, "Challenge Cup" turnīrā un EHF kausa izcīņā, turklāt aizvadītajā sezonā EHF kausa izcīņas 1/4 finālā divu spēļu summā tā tikai ar vienu vārtu starpību (26:26 un 30:31) piekāpās Vācijas 1. bundeslīgas klubam "Frisch auf Goppingen".Mariboras kluba rindās ir gandrīz tikai slovēņu handbolisti - ir tikai viens bosnietis un viens horvāts. Komanda - nekas sevišķs, taču pietiekami spēcīga, lai to nevērtētu par zemu, un tāpēc pirmajā spēlē savā laukumā Prešovā jāpacenšas uzvarēt ar lielāku vārtu starpību. Vismaz 5-6 vārtu starpību vajag.

Prešovas "Tatran" rindās nebūs Slovākijas izlases līnijas spēlētāja Andreja Petro, kurš krustenisko saišu savainojuma dēl no ierindas izkritis uz ilgāku laiku, taču Prešovas komandas sniegums beidzamajās SEHA līgas spēlēs ļauj cerēt, ka tas nav pārāk stipri ietekmējis tās sniegumu ("Tatran" pašreiz ir SEHA līgas līderis).

Atbildes spēle "Dvorana Tabor" hallē Mariborā notiks 1. decembrī.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties