17.11.2017. 23:58

Uz šo spēli "Saracens" ieradās Glosterā kā Premjerlīgas turnīra tabulas līderi, kamēr mājnieki vairāk cīnījās par iekļūšanu labāko četriniekā, tāpēc, protams, ka, pat neskatoties uz to, ka londonieši spēlēja krietni novājinātā sastāvā, jo daudzi vienības regbisti ir aizņemti izlasēs, spēles favorīti bija tieši viesi.

Lielākā mača daļa, aptuveni 50 minūtes, arī neliecināja, ka šis pirmsmača apgalvojums varētu nebūt taisnība, jo Londonas komanda, pateicoties Aleksa Lozovska, lai arī retajiem, taču trim precīzajiem trāpījumiem prata izvirzīties vadībā, bet otrā puslaika ievadā dienvidāfrimānis Vinsents Kohs arī guva piezemējumu un rezultāts kļuva 14:6 par labu "Saracens". Visus sešus punktus ar diviem precīziem sitieniem Glosteras komandas labā guva Billijs Tvelvtrīzs.

Tiesa, lai arī mājnieki atradās iedzinējos un viņiem pretī bija komanda, kas pēdējās divās sezonās bija izcīnījusi Eiropas Čempionu kausu, viņi neapstājās un aktīvi gāja uz priekšu. Ar pirmo piegājienu pie piezemējuma tikt viņiem neizedvās, bet Tvelvtrīzs bija precīzs arī ceturto reizi, kas jau deva vismaz vienu bonusa punktu.

Tas gan bija tikai sākums, jo trīs minūtes vēlāk Olijs Torlijs guva piezemējumu pēc strauja mājnieku uzbrukuma, bet vēl dažus mirkļus vēlāk bumbu pie vārtu staba piespieda jaunais talants Toms Hadsons, kurš pēdējās mača minūtes uzbrukumā kopumā nospēlēja ļoti produktīvi un, kas ne mazāk svarīgi, gudri, nesteidzinot notikumus.

Nonākuši iedzinējos ar 23:14, "Saracens" labi saprata, ka, visdrīzāk, cīnīties par uzvaru izbraukumā būs ļoti grūti, taču tikt pie bonusa punkta, ko piešķir par zaudējumu ar mazāk kā septiņiem punktiem gan bija jātiek, tāpēc viņi arī ļoti aktīvi devās uz priekšu.

Vienā no epizodēm tas noveda burtiski dažus centimetrus līdz ieskaites zonai, taču tiesnesi, palūdzot video tiesneša komentāru, pieņēma pareizu lēmumu un neieskaitīja šo mēģinājumu. Mazliet vēlāk Alekss Lozovskis ar sitienu pa vārtiem varēja atrisināt bonuspunkta jautājumu, taču viņa raidījums no 40 metriem lidoja garām vārtiem.

Beigu beigās, jau pēc 80 minūšu iztecēšanas, Bens Spensers, kurš nomainīja šovakar neveiksmīgi sitošo Lozovski, realizēja soda sitienu no aptuveni 30 metriem, kas arī ļāva Londonas komandai no Glosteras aizbraukt vismaz ar vienu punktu.

Anglijas Premjerlīgas mači, lai arī nacionālajai izlasei ir paredzēta testu spēle ar Austrāliju turpināsies arī nedēļas nogalē.