27.11.2017. 21:34

Par Anglijas regbija premjerlīgas devītās kārtas centrālo maču bija jākļūst Ekseteras "Chiefs" un Londonas "Saracens" spēlei, jo ekseterieši triumfēja pagājušajā sezonā, bet londonieši iepriekšējās divās sezonās ir tikuši pie diviem Čempionu kausa ieguvēju tituliem. Turklāt, tā nu ir sanācis, ka abas vienības arī šoreiz bija turnīra tabulā blakus, turklāt, cīnījās par pirmo vietu.

Jāsaka, ka mačs, lai arī tajā nebija sīvas spēkošanās un cīņas punkts punktā, bija interesants, jo, lai arī "Chiefs" pēc Gareta Stīnsona precīzā soda sitiena izvirzījās vadībā, pirmais puslaiks pagāja mājnieku zīmē. Vispirms, minūti pēc Stīnsona raidījuma, ātrajā uzbrukumā piezemējumu guva Alekss Gūds, bet Šalks Britss, "Saracens" vienībai baudot viena cilvēka skaitlisko pārsvaru, iedabūja bumbu ieskaites zonā pēc pozicionāla uzbrukuma, kas noslēdzās lielā burzmā. Puslaiks noslēdzās pie rezultāta 15:6 par labu Londonas komandai.

Otrajās 40 minūtēs savu vārdu teica esošie Premjerlīgas čempioni, kuri guva divus piezemējumus un abas reizes arī bija precīzi realizācijā uz ko "Saracens" atbildēja vien ar, lai arī ļoti tālu un tāpēc iespaidīgu, taču tikai vienu trīs punktu raidījumu vārtos. Piezemējumus "Chiefs " labā guva Aiens Vitens un Morajs Lovs.

Jāpiebilst, ka šis bija otrais "Saracens" zaudējums Anglijas Premjerlīgas čempionātā pēc kārtas. Tomēr, kas ir jāpiebilst, daudzi (septiņi) šīs vienības spēlētāji ir aizņemti Anglijas izlasē, jo Premjerlīgā nav paredzēts pārtraukums starptautisko rudens maču laikā. Ekseteras komandu tas ir skāris mazāk, jo Anglijaas izlasē tika iesaukti vien trīs šīs komandas spēlētāji.

No līderu kvarteta tāpat zaudējumu piedzīvoja arī titulētā Lesteras "Tigers" komanda, kas savās mājās ar 27:31 atzina pirmspēdējā vietā esošās Vusteras "Warriors" pārākumu. Jāpiebilst, ka jau līdz mača septītajai minūtei lesterieši bija nonākuši iedzinējos ar 0:12, kas deva lielu psiholoģisko pārsvaru vusteriešiem un, pat neskatoties uz 10 minūtes ilgu mazākumu, viņi prata noturēt panākumu.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650