28.12.2017. 20:52

Jau pirmā apļa kāpumā slēpi pazaudēja Karina Oberhofere (Itālija), kas deva vairāk kā 20 sekunžu deficītu. Sacensību vadībā pārmaiņus bija vairākas komandas.

Brīdī, kad līdz masu starta finišam bija atlikuši trīs apļi, Aleksejs Volkovs ar precīzu šaušanu palielināja Krievijas pārsvaru līdz 30.4 sekundēm. Tuvākie sekotāji bija austrieši. Francijas komanda sākumā bija starp līderēm, tomēr Emiljēns Žaklēns kļūdījās šaušanā. Japānas biatlonisti ilgāku laiku bija Top3, Vācijas biatlonistiem pietrūka precizitātes šaušanā.

Jekaterina Jurlova-Perhta (Krievija) kļūdījās divreiz, kamēr sekotājas pārsvarā bija precīzas. Krievijas komandas pārsvars pār Austriju saruka līdz 5.1 sekundei, trešajā vietā bija Japāna. Eva Puskarčīkova bija precīza un iespēja tikt Top3 radās arī Čehijai.

Pēdējā šaušanā Volkovs šāva nevainojami, kamēr sekotāji kļūdījās. Ondržejs Moravecs šāva pilnīgi precīzi, kas ļāva Čehijai pakāpties uz otro vietu (+17.3), Francija bija trešā (+18.6).

Uzvaru masu startā jeb pirmajā puslaikā izcīnīja Jurlova-Perhta un Volkovs , otro vietu izcīnīja Puskarčīkova un Moravecs, labāko trijnieku noslēdza Beskona un Žaklēns.

Jurlova-Perhta šāva precīzi un saglabāja sacensību vadību, kamēr Puskarčīkova un Beskona kļūdījās pa divām reizēm, kas Top3 ļāva atgriezties Austrijai un Japānai. Franciska Hildebranda un Eriks Lesers (Vācija) pakāpeniski tuvojās Top3.

Volkovs un Jurlova-Perhta šāva precīzi, kas ļāva palielināt pārsvaru līdz nepilnai pusminūtei, kad sacensībās bija atlikuši seši apļi. Fujuko Tačizaki kļūdījas trīs reizes, kliedējot Japānas izredzes. Tuvākās sekotājas Austrija, Čehija un Vācija no šautuves izslēpoja gandrīz vienlaikus, pēc piecām sekundēm sekoja Francija.

Krievijas biatlonisti turpināja šaut nevainojami, iegūstot arvien lielāku pārsvaru, kamēr otrajā vietā nostiprinājās čehi. Uz trešo vietu pretendēja vismaz četras komandas – Francija, Kanāda, Austrija un Vācija. Vispirms atkrita Kanāda, jo kļūdījās gan Krauforda, gan Grīns. Ar Eberharda ātrumu distancē atrauties izdevās Austrijai.

Uzvaru izcīnīja Jurlova-Perhta un Volkovs . Otro vietu izcīnīja Puskarčīkova un Moravecs. Trešā vieta šoreiz Hauzerei un Eberhardam. Pērn sacensībās uzvarēja Vācijas biatlonisti Vanesa Hinca un Simons Šemps.

Pasaules kausa izcīņas 4. posms no 4. līdz 7. janvārim plānots Oberhofā (Vācija), sacensību programmā sprints, iedzīšana un stafete. Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma līderi ir Anastasija Kuzmina (Slovākija) un Martēns Furkads (Francija).get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties