17.01.2014. 11:45

Kā pastāstīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters, «Prāta vētras» koncerts gaidāms 13.februāra vakarā uz olimpiskā ciemata lielās skatuves.

Iniciatīva par latviešu grupas uzstāšanos neesot nākusi no LOK, bet gan olimpisko spēļu organizatoriem, jo Krievijā «Prāta vētra» ir iemantojusi atpazīstamību.

Soču Olimpiādē būs arī «Latvijas māja», kur pašmāju uzņēmējiem, māksliniekiem un sportistiem uzrunāt starptautisku auditoriju un pastāstīt par sevi, rīkot tikšanās, tostarp sportistu tikšanās ar līdzjutējiem.

Mālmeisters pavēstīja, ka pa dienu šajā mājā lielākoties norisināsies ar biznesu saistītas tikšanās, jo bez iesaistītajiem Latvijas uzņēmumiem «Latvijas māju» nemaz nebūtu iespējams izveidot. «Savukārt vakaros uzstāsies mākslinieki, kuri ir labi pazīstami Latvijā un ārvalstīs, lielākoties Krievijā. Šāda māja ir veidota ar nolūku, lai Latvijas uzņēmēji un mākslinieki varētu paplašināt savu tirgu un iegūt jaunus kontaktus.»

LOK preses sekretārs šobrīd nevēlējās atklāt plašāku informāciju, kādi vēl mākslinieki «Latvijas mājā» būs sastopami, solot to pavēstīt nākamnedēļ.

Kā ziņots, 2014.gada Ziemas olimpiskās spēles Sočos būs lielākais sporta pasākums Krievijā kopš Padomju Savienības sabrukšanas. Tās norisināsies no 2014.gada 7. līdz 23. februārim.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties