29.01.2014. 19:45
Bijušais WBA čempions smagajā svarā Aleksandrs Povetkins (26-1, 18KO), pateicoties cīņai pret IBO, IBF, WBO un WBA superčempionu Vladimiru Kļičko (61-3, 51KO), kurā pārliecinoši zaudēja pēc punktiem, kļuvis par miljonāru.

"Neesmu kļuvis par bagātnieku, taču naudu nopelnīju, jā. Tā bija cienīga summa. Pēc šīs cīņas es tiku pie saviem pirmajiem miljoniem," atzina Povetkins. "Dzīvē nekas nav mainījies – dzīvoju labā trīsistabu dzīvoklī, savas mašīnas nav. "Mercedes", ar ko tagad braucu, man it tikai iedots lietošanā."

Jāatgādina, ka Povetkina honorārs par cīņu pret Kļičko bija 5.25 miljoni dolāru, kamēr titulētais ukrainis nopelnīja 17.75 miljonus. Abiem tie bija lielākie honorāri karjerā.

Povetkins arī atklāja arī vienu no daudzajiem iemesliem, kāpēc viņš un cits krievu bokseris Deniss Ļebedevs pārtraukuši sadarbību ar promouteru Vladimiru Hrjunovu: "Piemēram, mūsu puse uzvarēja izsolē par tiesībām rīkot Ļebedeva un Džonsa cīņu. Kāpēc mums vēl bija jāpiekāpjas oponentu prasībām? Beigu beigās Džonss boksējās savos no Amerikas atvestajos cimdos. Daudzi saka, ka cimdiem nebija nozīme. Kā nebija? Denisam bija tādas hematomas un tik pietūkusi seja, ka viņš neko neredzēja. Personīgi es nekad savā dzīvē tik lielus punus nebiju redzējis. "R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties