06.07.2015. 14:30
Pastiprinoties baumām par Kimi Raikonena iespējamo aiziešanu no "Ferrari", parādās arvien jauni kandidāti, kas varētu ieņemt viņa vietu 2016. gada F1 sezonā - jaunākā informācija liecina, ka pretendentu pulkam pievienojies Makss Verstapens.

Holandiešu izdevumam "De Telegraaf" kāds uzticams avots atklājis, ka 17 gadus vecais Verstapens šobrīd kļuvis par "nopietnu kandidātu" uz vietu "Ferrari" komandas pamatsastāvā. Pats Verstapens atzīst, ka viņam patiktu startēt leģendārajā komandā, apstiprinot šādu varbūtību.

"Tas tikai nozīmē, ka mans sniegums ir labs," stāsta Makss Verstapens. "Protams, tas būtu jauki startēt "Ferrari" komandā. Domāju, ka, ja šāda iespēja rodas, tā ir jāizmanto."

Tiesa, šī gada F1 debitantam, kurš pārstāv "Toro Rosso" komandu, uz nākamo gadu ir līgumsaistībās ar kompāniju "Red Bull" un "Ferrari" viņa līgumu nāktos izpirkt.

Tāpat uz pievilcīgo vietu pretendenti esot Valterī Botass, Daniels Rikjardo un Niko Hilkenbergs.

"Tas kaut ko pasaka par Maksu," komentējot baumas, saka Maksa Verstapena tēvs Joss, bijušais F1 pilots. "Pēc astoņām F1 čempionātā aizvadītām sacīkstēm viņš jau tiek saistīts ar pāriešanu uz "Ferrari". Kas to padara neiespējamu? Es domāju, ka dzīvē nekas nav neiespējams... Mēs vienmēr domājam par nākotni un Maksa mērķis ir uzvarēt sacīkstēs un čempionātā."

Verstapens seniors gan atzīst, ka viņa dēlam ir svarīgi turpināt pieredzes gūšanu un pēc vienas sezonas Formulā 1 startēt "Ferrari" varbūt arī nebūtu pats labākais lēmums.

Izmantotie resursi:Latest Formula 1 Breaking News - Grandprix.comR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties