12.11.2014. 11:01
Ontario hokeja līgas (OHL) komandu Ēri “Otters” pārstāvošais Konors Makdeivids, kurš ir galvenais kandidāts uz 2015. gada NHL drafta pirmo izvēli, šīs nakts cīņā, piedaloties kautiņā, ir lauzis roku.

Konors Makdeivids, kurš ir šīs sezonas NHL drafta favorīts un kuru pēc meistarības salīdzina ar tādiem nu jau savu vārdu pierādījušiem hokejistiem kā Sidnijs Krosbijs vai Džons Tavaress, šīs nakts spēlē pret Misisogas “Steelheads” piedalījās kautiņā un cīņā pret Braisonu Cianfronī. Lai arī viņš šo cīņu var ierakstīt savā kaušļa CV ar plusa zīmi, prieka par to bija maz, jo talantīgais kanādietis šajā kautiņā guva rokas savainojumu.

Pēc šī incidenta hokejists tika nogādāts vietējā slimnīcā, kur tika izdarīts rentgenuzņēmums, pēc kura varēja konstatēt, ka Makdeivids ir lauzis roku. Pagaidām gan neviena no iesaistājām pusēm nesniedz komentārus par to cik ilgs laiks paies līdz šī gada drafta labākais hokejists varēs atgriezties uz ledus.

Interesanti, ka kopumā Konors Makdeivids, pirms tika noraidīts no laukuma par kautiņu, paspēja atdot rezultatīvu piespēli un gūt vārtus, kas nozīmē, ka viņš tika pie Gordija Hova vārdā nosauktā “hettrika”. Tāpat āpiebilst, ka pirms šīs sezonas, iepriekšējos divos gados, ko Makdeivids pavadīja OHL (kā arī starptautiskajos mačos), centra uzbrucējs ne reizi nebija nometis cimdus, bet šī cīņa pret Cianfronī (kuram pašam šis bija pirmais kautiņš OHL) viņam bija jau otrā šajā sezonā. Pirmā notika tieši pirms mēneša, 11. oktobrī, kad viņam priekšā stājās Laiems Māskats, kurš šajā ziņā bija daudz pieredzējušāks (18 kautiņi junioru līgās).

Jāpiebilst, ka spēlē Ēri “Otters” pieveica Misisogas “Steelheads” ar 4:0.

Izmantotie resursi:OHL NetworkTSNKarateakademija.lv Dzirnavu 43, Rīga, LV-1010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties