22.07.2016. 11:54
WBC pasaules čempions boksā svara kategorijā līdz 63.5 kilogramiem ukrainis Viktors Postols (28-0, 12KO) neuztraucas, ka viņš cīņā pret WBO čempionu amerikāni Terensu Kraufordu (28-0, 20KO) netiek uzskatīts par favorītu.

Par vienu no saviem trumpjiem Postols uzskata faktu, ka viņa treneris ir pazīstamais Fredijs Roučs.

"Neuzskatu, ka cīņā pret Terensu Kraufordu būšu autsaiders. Tā varbūt domā Krauforda atbalstītāji, bet tas mani neuztrauc. Ar mani strādā labākais treneris pasaulē, kura vārds ir Fredijs Roučs," norādīja ukraiņu bokseris. "Viņš ir boksa slavas zāles biedrs, kurš par gada labāko treneri atzīts vairāk nekā jebkurš cits - septiņas reizes."

Jāpiebilst, ka bukmeikeri par izteiktu cīņas favorītu uzskata 2014.gada labāko bokseri Kraufordu (viensviens.lv likmes – 1.15 uz Kraufordu, 5.50 uz Postolu). Tiesa, Postols nebija favorīta lomā arī savā iepriekšējā cīņā pret argentīnieti Lukasu Matisi (37-4, 34KO), taču uzvarēja ar nokautu desmitajā raundā un kļuva par WBC jostas īpāsnieku.

Cīņa notiks 23.jūlijā "MGM Grand Garden" arēnā Lasvegasā (pēc Latvijas laika – 24.jūlija rītā).Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties