22.06.2012. 13:41
Portugāles futbola izlasei Eiropas čempionāta finālturnīra pusfināla spēlē savainojuma dēļ nepalīdzēs pieredzējušais uzbrucējs Elders Poštiga.

Kā ziņots, Eiropas čempionāta, kas risinās Polijā un Ukrainā, pusfinālā ceturtdien pirmā iekļuva Portugāles izlase, kas ceturtdaļfināla mačā ar 1:0 uzvarēja Čehijas valstsvienību.

Pirmā puslaika noslēgumā savainojuma dēļ laukumu bija spiests atstāt Poštiga, kura vietā spēlē iesaistījās Ugo Almeida, demonstrējot kopumā pārliecinošu sniegumu.

Minētajā epizodē Poštiga savainoja paceles cīpslu, tāpēc tagad viņam būs nepieciešamas pāris dienas pilnīgas atpūtas. Lai arī savainojuma nopietnība pagaidām nav līdz galam apzināta, izlases ārstu korpuss uzsver, ka viņš līdz pusfināla mačam, kas notiks 27 .jūnijā, atgūties nepaspēs.

Ārsti gan izteikušies, ka gadījumā, ja Portugāle iekļūs finālā, Poštiga tajā, visticamāk, varēs komandai palīdzēt.

Līdz šim 29 gadus vecais Poštiga, kurš ikdienā spēlē Spānijas klubā Saragosas «Real», Portugāles valstsvienībā aizvadījis 53 spēlēs, gūstot 20 vārtus.

Turnīra pusfinālā Portugāles izlase tiksies ar Spānijas un Francijas dueļa spēcīgāko komandu.

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā ar

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]