04.06.2015. 10:27

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Porziņģis jau iepriekš bija atvainojies sociālajā tīklā "Facebook" ar video, nožēlojot savus izteikumus par Latviju. Ceturtdienas rītā viņš vēlreiz publiski atvainojās raidījumā "Rīta Panorāma". 

Raidījumā Porziņģis vēlreiz atvainojas par saviem vārdiem, norādot, ka tajā dienā viņam esot bijušas vēl daudzas citas intervijas un viņš vēlējies izteikt tikai nelielu joku, kas diemžēl neesot izdevies kā gribēts. "Sanāca vissliktākā versija. Par to es arī gribētu atvainoties visai latviešu tautai, ģimenei un visiem draugiem," saka Kristaps. 

Uz jautājumu, vai Porziņģis sevi uzskata par Latvijas patriotu, lai gan viņš jau no 15 gadu vecuma lielākoties dzīvo ārpus Latvijas, basketbolists stāsta: "Noteikti, jo Latvija ir un paliek manas mājās vienmēr. Jau kopš piecpadsmit gadu vecuma esmu bijis viens pats, bet visus basketbola pamatus esmu apguvis Latvijā, trenējoties pie Edvīna Sprūdes. Latvija ir tā vieta, kur es esmu izaudzis, līdz ar to bez Latvijas, bez savas ģimenes es nebūtu tādā pozīcijā, kādā esmu tagad. Tāpēc Latvija man vienmēr paliks sirdī un vēlreiz atvainojos visiem faniem un arī savai ģimenei, no kuras es jau "dabūju iekšās" par saviem izteikumiem intervijā."

Porziņģis arī piebilda, ka pirms drafta ceremonijas viņam būs sagatavots īpašs uzvalks, kas būs kā veltījums Latvijai. Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties