06.07.2015. 16:07
Talantīgais basketbolists Kristaps Porziņģis šogad nepārstāvēs Latvijas valstsvienību gaidāmajā Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīrā, kura viens no apakšgrupu turnīra pirmajiem posmiem septembrī risināsies Rīgā.

«Ļoti žēl, ka šogad būs jāizlaiž iespēja palīdzēt Latvijas izlasei cīnīties par ceļazīmi uz nākamā gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, taču šobrīd mana prioritāte ir pēc iespējas ātrāk iegūt prasmes un fizisko formu, kādu no manis sagaida komanda. Ņujorkas «Knicks» vadība no manis sagaida labu spēli, tādēļ dara visu, lai es spētu attīstīt savas prasmes komandas interesēs,» paziņojumā norādīja 19 gadus vecais Porziņģis. 

Jūnijā 19 gadus veco basketbolisti Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta ceremonijā ar augsto 4. numuru izvēlējās NBA klubs Ņujorkas «Knicks». 

Tas bija grūts lēmums, taču ticu, ka nākotnē tas būs ieguvums gan man, gan Latvijas basketbolam! — Kristaps Porzingis (@kporzee)

Porziņģis uzaicinājumu spēlēt Latvijas valstsvienībā šoruden gaidāmajā čempionātā uzskata par pagodinājumu, taču darbs «Knicks» komandā tiek pakārtots NBA kluba prasībām. 

«Šobrīd man ir izstrādāta 12 nedēļu gara treniņu programma, kuras izpilde ir būtisks priekšnosacījums manu spēju un prasmju sagatavošanai komandas interesēs.  Es ticu, ka izlases trenerim šogad izdosies nokomplektēt labāko iespējamo sastāvu un cīnīties par labu vietu čempionātā. Ar interesi sekošu līdzi visām izlases spēlēm un turēšu īkšķus,» viņš norādīja. 

Paziņojumu par Porziņģa nespēlēšanu valstsvienības rindās izplatīja viņa brālis Jānis Porziņģis. 

 get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties