01.01.2017. 06:53

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Porziņģis laukumā nedevās sāpošas Ahila cīpslas dēļ, turklāt otrajā puslaikā ceļgala sāpju dēļ nespēlēja arī komandas līderis Karmelo Entonijs, kurš mača pirmajā pusē guva septiņus punktus.

Ahila cīpsla Porziņģim sevi likusi manīt jau Ziemassvētku spēlē pret Bostonas "Celtics", bet vēlāk viss bijis kārtībā spēlēs Atlantā un Ņūorleānā. Taču sestdien Porziņģis pamodies ar sāpošu kāju un bijusi vajadzīga atpūta.

"Nedomāju, ka tas ir kāds plīsums. Tikai sastiepums. Cerams, viņš [Porziņģis] būs gatavs pirmdien," teica "Knicks" galvenais treneris Džefs Hornāčeks.

Porziņģis atzina, ka līdz ar to paliks nesasniegts viņa mērķis doties laukumā visās 82 regulārās sezonas spēlēs. Taču perspektīvas labad viņš ir gatavs nedaudz atkāpties.

"Tā ir [vilšanās] taču tajā pašā laikā man jābūt gudram," sacīja Porziņģis. "Nesaņemšu medaļu par 82 spēlēm, taču tā notiek. Man ir svarīgi būt gatavam nākamajai spēlei, nevis censties nospēlēt 82 spēles, nebūdams gatavs par 100 procentiem."

"Pat nezinu, kā tas notika," par savainojumu stāstīja Latvijas basketbolists. "Domāju, ka no spēlēšanas sāka nedaudz sāpēt. Neesmu pārāk nobažījies. Tikai nedaudz sāpīgi. Ārstniecība, ledus un vēl tādas lietas... Domāju, ka itin drīz būšu gatavs."

Nākamo spēli "Knicks" aizvadīs pirmdien mājās pret Orlando "Magic".

Hjūstonā uzvarētājiem Džeimss Hārdens guva 53 punktus, savukārt "Knicks" ar 32 punktiem izcēlās Brendons Dženingss. Līdz šim sezonā Ņujorkas klubs vēl ne reizi nebija ielaidis 129 punktus. Rēzeknes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 18.novembra 39, Rēzekne, LV-4601
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties