11.10.2016. 05:50

Kristaps Porziņģis savu trešo pirmssezonas pārbaudes spēli noslēdza ar 15 punktiem (2p. 6/8, 3p. 1/6), kuri tika savākti nospēlētās 32 minūtēs (lielākais spēles laiks komandā). Porziņģim arī pa diviem blokiem, divām piespēlēm, divām kļūdām un diviem noteikumu pārkāpumiem, kā arī sešas atlēkušās bumbas. Viņam esot laukumā, komanda guva par 12 punktiem vairāk nekā pretinieki.

„Knicks” arī šonakt nācās iztikt bez saviem vasaras jaunpienācējiem Derika Rouza un Žoakima Noā. Sākumsastāvā līdz ar to atkal bija Brendons Dženingss, kurš izcēlās ar rezultatīvu piespēli Porziņgim, izkārtojot efektīvu danku otrās ceturtdaļas izskaņā. Bet rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Karmelo Entonijs. „Knicks” gan tik un tā pirmajā puslaikā nokļuva iedzinējos pret „Wizards”, kurā pirmo pārbaudes spēli aizvadīja Džons Vols. Viņa metienu jau mača pirmajās minūtēs bloķēja Porziņģis, kuram savukārt nevedās ar tālmetieniem.

Pirmais un vienīgais precīzais tālmetiens Porziņģim bija trešās ceturtdaļas vidū, kad Ņujorkas komanda atspēlējās un pārņēma vadību, uzvarot šo ceturtdaļu ar 24:12. Savukārt mačā izskaņā daudz spēlēja abu komandu rezervisti, un „Knicks” uzvaru pēdējās sekundēs ar četriem punktiem pēc kārtas nodrošināja Lenss Tomass.

Dāvis Bertāns tikmēr piedalījās „Spurs” uzvarā Detroitā, nospēlējot deviņas minūtes, kuru laikā trāpīja savu vienīgo divpunktu metienu un guva divus punktus. Bertāns laukumā bija gandrīz visu trešo ceturtdaļu un trāpīja pustālo pēc argentīnieša Laprovitolas piespēles. Latviešu uzbrucējam arī divas atlēkušās bumbas, kā arī viena kļūda, kad tika nostaigāts pašā otrā puslaika sākumā.

„Spurs” trešajā ceturtdaļā guva tikai 14 punktus, bet tas netraucēja vēlāk uzvarēt visā mačā ar 86:81. Ar 20 punktiem atzīmējās Kavai Lenards, Pau Gazols pievienoja 11, kamēr desmit punktus 14 minūtēs paspēja samest cits „Spurs” jaunpienācējs Deivids Lī. „Pistons” savukārt šonakt nācās apstiprināt, ka tās līderim, saspēles vadītājam Redžijam Džeksonam traumas dēļ būs jāizlaiž 6-8 nedēļas. Bet šonakt „Pistons” rindās ar 17 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām labākais bija centrs Andrē Dramonds.

Izmantotie resursi:NBA.com