17.01.2016. 05:48

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kristaps laukumā pavadīja 28 minūtes un 15 sekundes, realizējot sešus no deviņiem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un divus no trim soda metieniem. Viņa kontā arī četras atlēkušas bumbas, divas piespēles, divas pārtvertas bumbas, viena kļūda un divas piezīmes.

Ar saviem 17 punktiem Porziņģis bija spēles rezultatīvākais spēlētājs “Knicks” rindās. 15 punktus pievienoja Kails O’Kvinns un 13 punktus – Dereks Viljamss.

Savukārt “Grizzlies” rindās rezultatīvākie bija Marks Gasols ar 37 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbāmun Džefs Grīns ar 18 punktiem.

Šobrīd “Knicks” Ar 20 uzvarām 42 spēlēs "Knicks" atrodas uz 11.vietā Austrumu konferencē, bet "Grizzlies" ar 23 panākumiem 43 cīņās ir sestajā pozīcijā Rietumos.

Nākamo spēli “Knicks” aizvadīs jau pirmdien, mērojoties spēkiem ar līgas vājāko komandu “76ers”.

Jāatgādina, ka vēl var balsot par Kristapu Porziņģi, lai viņš spēlētu NBA Zvaigžņu spēles sākumsastāvā. Kristapa atbalstītāji Latvijā ik dienu var balsot NBA mājaslapā, "Google" meklētājā, NBA lietotnē mobilajās ierīcēs, kā arī sociālajos medijos "Twitter", "Facebook" un "Instagram". Balsošana beigsies otrdien plkst. 6.59 pēc Latvijas laika. 

 Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties